Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája eleinte kicsit husi volt aztán mire felnőtt vékony lett?

Figyelt kérdés
Érdekességképpen kérdezem, pl:9 hónaposak már 1 kiló körül volt.
2018. szept. 15. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
7%

9 hónaposan 1 kg???

Egyébként meg sok túltáplált gyerek van, ami egyértelműen káros és megterhelő. Sokan, mire iskolába mennek, normál súlyúak lesznek, de elsősorban már a hozzátáplálás megkezdésétől oda kéne jobban figyelni. Ronda is egy kövér gyerek, egyáltalán nem cuki, vagy aranyos. Később pedig állandó gúnyolódás tárgya. Kár ennek kitenni egy gyereket, mert a szülő kényszert érez mindig tömni étellel.

2018. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát attól függ, ki mit ért baba alatt. Van, aki a 2-3 évesét is így hívja. Én egy évig gondolom annak, így igen, az enyém husi volt. Most se vékony, de már szépen elnőtte. 2 éves, az elmúlt egy évben alig egy kg-t hízott, de sokat nőtt. Amúgy anyatejes volt, és sosem evett édességet, nasit, nagyon figyelek a táplálkozására, mégis olyan kis vasgyúró :)
2018. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én babaként hurkás voltam, ovis és kisiskolás koromban meg a combom és a vádlim egyforma vastag volt. Nem voltam kövér, de jó húsban voltam. 5.es koromban hirtelen rengeteget fogytam. Arra emlékszem, hogy 8. osztályban 170 cm és 58 kg voltam, ahogy azóta is. 26 éves vagyok, egy 3 éves kisfiú Anyukája
2018. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 3 hónaposan 7,5 kg. volt, 6 hónaposan 9 kg. Most 6 éves, 130 cm körül van és 26 kg, kifejezetten magas, vékony gyerek.
2018. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
AZ én tesóm kb. két éves korig alig mozgott, gömbölyû volt teljesen. Kisgyereknek normál alkat, kamaszként 190cm 60kg. Borzasztóan vékony volt, minden csontja látszódott, de rengeteget evett. 20-35éves korig kb. 70-80kg. Azóta 120 kg. Szóval változò. Mozgásszegény életmódja miatt meghízott. Mozogni kell felnôttként is.
2018. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is husis baba voltam, oviskoromban átlagos testalkatom volt, mire iskolába mentem nagyon vékonyka lettem. Ez tartott kb. 14 éves koromig (emelett jó étvágyam volt, sokat ettem)

Most 19 éves vagyok,163 centi és 50 kg :)

2018. nov. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom,már elég régi a kérdés, lehet már nem is aktuális, de azért hátha kell a megnyugtatás.Nálunk én voltam hegyomlás babának.Ruha nélkül se látszott, hogy kisfiú vagyok vagy kislány, akkora sonkáim voltak, hogy mindent eltakart(nem túlzás.)

Ovira már teljesen átlagos voltam és az elsős osztályképeken már ott ült egy partvisnyél a gyerekek között:)A tesóm ugyanolyan gebe lett(babának nálam vékonyabb volt, de azért husis.)Teljesen egészségesek voltunk, mégis felnőtt korunkig hallgattuk, hogy jaj, szegények, biztos anorexia...:)

Szóval csak azt akarom mondani,semmi nem dőlt el.Egyáltalán nem törvényszerű, hogy a husis baba úgy is marad.

2019. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!