Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nazzolás a Brendonban elkölten...

Nazzolás a Brendonban elkölteni nem kevés pénzt és több mint 6 ezer forintért venni egy Baba garnitúrák pl? Csak mert nagyon megtetszett

Figyelt kérdés

Párom kicsit ki van mert mostanában egy szép terjedelmes összeget hagytam náluk.

Sok minden tetszett innen:

Kifogó

Pléd

Ruhák közül saját márkás meg egy drágább azt hiszem svéd baba márka drágább cuccai

Illetve még sok babás dolog.

Szerinte ez csak arról szól részemről hogy nazzoljak a barátnőim előtt miközben máshol sokkal jobb áron megvettem volna.

Ami elég zavaró hogy nem is örül a cuccoknak a mert itt "fancyskedek" a barátnőim előtt mert csak azt látja benne hogy mennyire drágán vettem meg.

Miközben a baba ebbe is ugyanúgy belekakil mint egy olcsóbb pl. Pepco bodyba.

Csak én meg nem akartam neki pepco bodybol bevasarolni mert minden 2 ismerősömnek ugyanazok a cuccok vannak a gyerekeken..

Egyedibbet akartam és nem sok babám láttam ilyen cuccokat amit rendeltem mert azért tényleg nem átlagárak ezek..


2018. szept. 17. 18:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%

Miért van szükséged idegenek visszaigazolására?


Ott vásárolsz ahol akarsz.

2018. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem nagyzolás, eleinte én is mindent ott vettem, most meg már a pepcoban, mert ez csak az első hónapok varázsa, hogy minden legyen egyedi, meg drága, pepco-s body ugyanolyan retkes, foltos lesz, mint a brendonos, de legalább 300 ft és nem 3000.
2018. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... azthiszem mára kiégtem :D
2018. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Jajjj te megint a huszon valahány hetes vagy, aki hetente kiír valami baromságot, hol a párral vitáztok, hol a családdal, hol meg öngyilkossággal zsarolod..már megismerem a nyelvtani hibáidat meg a stílusodat.
2018. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
Mi a tököm az a "nazzolás"??
2018. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%

#4 tényleg ő az! Én is fel szoktam ismerni, de most átsiklottam felette.


Októberben szül, reméljük utána nem lesz energiája ezekre az okos kérdésekre.


Legutóbb még örökbe akarta adni.. kár hogy meggondolta magát elvéve az egyetlen lehetőséget a gyerektől a normális életre...


Kérdező, ha érettségi nélkül, és annak ellenére, hogy a pasid állítólag drogozik van pénz Brendonos babaruhákra, akkor szíved joga ott elkölteni.

2018. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom. Hallod ez legyen a legnagyobb gondod, hogy úristen a Julcsi barátnőmnek a gyeteken is ugyanaz a pepco-s body van.

Elhiszed, hogy a babádnak mindegy? Meg szerintem az első időkben neked sem a ruha lesz a lenyeg....

2018. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel ez a fasság, amit idehánytál? Bár a tanulásra szántad volna a pénzt.
2018. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
23%

#5


Nazzolás: Amikor valaki felvásárol egy boltnyi nassolnivalót, és ezzel felvág mások előtt.

2018. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
99%
Tanulj meg írni a nazzolas helyett. Szerencsétlen.
2018. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!