Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hónapos babám még nem ül fel...

8hónapos babám még nem ül fel magától és ha ültetem se ül meg. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem és ne ültesd
2018. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de ne ültesd,mert sérül a gerince és ettől sem fog magától ülni.
2018. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ültetni tilos. Majd magától felül hamarosan, de ha te ülteted, miközben még nem erôsödött meg hozzá, az min. gerincferdülés.
2018. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

De ha úgy érzed megnyugtatásra van szükséged nézesd meg szakemberrel azzal nem vesztesz semmit.

2018. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Mindhàrom gyerekem a 9 hónapos kor betöltése környékén ült fel. 10-11 hónapos korban lehet gyanús, ha még nem ül. Én a Dévényes füzetben követtem nyomon a fejlődésüket.


www.deveny.hu/tajekoztato-fuzet

2018. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hova sietteted?Majd Ő tudja mikor érett rá..se az ülést se az állást se az elindulást ne erőltesd!!A gyerek érdekében!

Ne azt nézd másé mit tud!Minden baba más!

2018. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
35%
Az én kisfiam szeptember 4-én. volt 8 hónapos és még ő sem ül. Kúszik, megáll négykézláb kiságyba kapaszkodva feltérdel, feláll, De nem ül engem is aggaszt de majd eljön annak is az ideje. Szerintem semmi baja a babádnak.
2018. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Az èn lányom 10 hónaposan ült fel. Addig úgy vigyáztam rá,mint a hímestojásra,nehogy valaki ültesse. Voltak próbálkozók....

Nekem nagyon furcsa,hogy te nem.vigyázol a gyermekedre,hanem ülteted. Nagyon árt a gerincènek!

Várj türelemmel. Nincs lemaradva!! Ez nem verseny....

2018. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a későbbiekre írom, hogy kézen fogva járatni is tilos. Magától kell ülni, felállni, kapaszkodni, járni. Nyilván ha tud járni már, akkor mehettek kézen fogva, de előtte ne tanitgasd. Ha valamit nem csinál amit kellene, devenyeshez kell vinni.
2018. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém sem ült 8 hónaposan, kb 10 volt már ha jól emlékszem...
2018. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!