Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babanapló kérdés: milyen...

Babanapló kérdés: milyen formátum lenne a legjobb egy otthon készített babanaplónak? Rendes fűzött füzet, kapcsos mappa, spirál füzet?

Figyelt kérdés

Saját kezűleg készített babanaplóval szeretném meglepni nővéremet első babája születése alkalmából, de tanácstalan vagyok, hogy mi legyen maga a napló. Mindenféleképpen kemény borítós lesz, a kérdés az, hogy inkább valamiféle füzet legyen, vagy mappa? Vannak azok a gyűrűs mappák, mint pl a filofax. Abba lényegében olyan lapokat tesz az ember, amilyet akar, szabadon bővíthető.

Szerintetek mi lenne a legjobb?

Ha más ötletetek is van, azt is szívesen olvasom :)



2018. szept. 18. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemrég láttam a könyvesboltban babanaplót: kemény fedeles, vastag, spirálos volt.
2018. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyűrűs napló jó.

én biztosan vmi scrapbook-félével próbálkoznék néhány előre szerkesztett oldallal plusz benne a szabadon felhasználható mintás papírokkal, matricákkal, szalagokkal.


[link]

2018. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Spirálos vagy laza kötésű füzet jó ehhez szerintem. Én is írok, én egy egyszerű vonal mentes, sima lapos, ragasztott fűzésű jegyzet füzetet vettem, amit mások naplónak használnának. Ebbe ha akarnék, tudnék ragasztani képeket is, de az írásnak is elegáns.

Ami érdekes az az, hogy tök jó ha nem vékony lapokból áll, mert ha olyan filccel vagy tollal ír bele, akkor átütődhet a másik oldalra! :)

Amilyenek a Moleskine füzeteknek a lapjai, na olyan vastagságú papír tök elegáns ehhez!

2018. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ha inspirálódnál, a Libriben és a Müllerben is láttam ilyen előre készített naplót. Fejezetek, illusztrációk, témák tekintetében jó ötleteket adhatnak!
2018. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!