Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri Pampers prémium caret...

Megéri Pampers prémium caret csak éjszakára használni nappalra meg olcsóbb egyszerűbb pelust pl. Bella?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált a pampers. Nappal is azt használom. A dm-ben vettem féláron előző hónapban. A rossmanban 2-t fizet 3-at kap akció volt. Ebben a hónapban talán 25 és 15 százalék kedvezmény van. Érdemes figyelni az akciókat.
2018. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Éjszaka nem jó az olcsóbb? Kifolyik? Nálunk éjjel-nappal Bella van.
2018. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a pampersben nem marad meg éjjel a kaki..

Ez kb1hete van így.. ( sem

A kisebb sem a nagyobb méretben sem) sleep& play sem

Olcsóbb volt akciósan mint a dm-es rossmanos


Libero is

Én meglepődtem én is


Szerintem egy pelenja vagy beválik vagy nem


Ez márkafüggetlen

2018. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 babyboom567 ***** válasza:
Nekünk csak a dm-es vált be.Most vettem pampers bugyipelust mert nagyon akciós volt(apa könnyeben fel tudja adni rá,csak ezért vettem)Különben amíg a dm-es-ből elég 5-6 darab naponta a pampersből simán kell 10 és az éjszakát meg egyáltalán nem bírja.Sokféle pelust próbáltunk már,lupiliu,aldis,pennys,liberó,tescós,mülleres,rossmanos(ez elég jó csak nagyon megpuffad),ezek nem jöttek, be és mindig a dmes volt a legolcsóbb is.(ráadásul lehet fizetni ep-kártyával,máshol meg nem)
2018. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyerek függő a dolog. Nálunk a Lidl lupilu pelenkája minden másikat magasan vert. Még a pampers premium care-t is ami nem bírta az éjszakát. Pedig nagyon sok márkát kipróbáltunk olcsóakat drágábbakat. Ha a te babádon ez a kombó beválik, akkor megéri a dolog.
2018. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt használd ami a gyereknek a legmegfelelőbb méretben és tartásban.

Ezen mit kell tanácsot kérni ne haragudj? Azt használd amit jónak tartasz magatoknak miután kipróbáltad...

2018. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Én éjjelre Pampers bugyipelenkát használok 5-ös méretet, azaz egyel nagyobbat mint nappalra. Nappal pedig a sima pamperst vagy a dm es pelust. 4+-ost.

Nekünk éjjel az összes tépőzáras pelusból kifolyt a pisi.ahogy oldalra fordul a hasa be esik és ott már csorog is ki.A bugyi pelus viszont körbe gumis, végig követi a test vonalát. Amióta ezt használjuk éjjel sosem volt baleset.

2018. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi is így csináljuk
2018. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!