Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Mik azok a...

Kedves Anyukák! Mik azok a dolgok, amiket a babátok születése előtt megvásároltatok, mert hasznosnak gondoltátok a babagondozáshoz, aztán mégsem vettétek hasznát, vagy csak az adott márka nem volt jó, nem szerette a baba, stb?

Figyelt kérdés
Babakelengye vásárlas előtt állunk és nem szeretnék a bőség zavarában eltévedni.Köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 19. 15:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Baba koromvágó ollo, a rendes koromvago ollóval sokkal gyorsabban és könnyebben tudom vágni a körmét
2018. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Mi mindent használtunk, amit megvettünk. Amit másoknál látok és szerintem felesleges: baldachin, túl sok ruha.
2018. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Körömvágó olló dettó :D nem tudom, lehet én vagyok béna, de vastagabb az olló szára mint a bébi egész körme...

plusz vettünk hintőport, aztán sose használtuk... Feleslegesen sok textilpelus (de mondjuk mi 10dbot vettünk a többit mind kaptuk), babaágynemű, bébiétel melegítő (ezt igazából használtam, de tulajdonképpen simán meg lehet lenni nélküle. Második gyereknél már nem vennék).

2018. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
pólya, drágább ruhák, cumik (soha nem használták), bébiőr (mindig a közelünkben voltak a gyerekek), játszószőnyeg (totál felesleges, semmi értelme), pihenőszékből sem szabad drágát, mert nagyon rövid ideig kell, járóka (semmi értelme, mindig sírtak benne), interaktív játékok (drágák és nem igazán érdekelte őket, hamarabb megtanulja a színeket tőlünk, mint az tanuló kutyától), rágókák tömkelege (soha nem használták), köntös (baromság pici babának, semmi értelme, fürdés után úgyis rugdalózót kap)
2018. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Túl sok ruha, amit egy hét alatt kinő, járókában nem szeret lenni, így azt eladtam, pihenöszéket szerencsére kaptuk, semmi értelme nincsen, pelenkázó asztalt sose használtuk.
2018. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 babyboom567 ***** válasza:
56%
pólya,pelenkázó komód
2018. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Ez jó ez a kérdés. Követem én is.


Bár még nem született meg a fiam, de arra már én is rájöttem, hogy a túl sok ruhába én is beleszaladtam. Plusz kipróbáltuk a cumisüveg melegítőt (természetesen tervezek szoptatni, mielőtt valaki nekem esne) és csalódás mert azt hittem, pont az a lényege, hogy ne melegítsen túl. És ez baromira nem így van. Simán túl melegíti. Emiatt dühös vagyok, mert erre tökéletesen megfelel a régi hagyományos fazék+víz kombináció is.

2018. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Járóka, amit feleslegesen vettünk.

Pelenkázó lapot kaptunk, párszor használtuk, de keskeny volt, kényelmetlen. Sokkal jobb volt a nagy ágyon tisztába tenni, bár hallottam ilyen véleményeket itt, hogy ez igénytelenség, de nekünk igy volt megfelelőbb

2018. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

babaöböl

millió színes zajos játék(az én gyerekem túlstimulálta és ideges lett tőlük egy idő után) egy kedvence volt mindig az kellett.

pelenkakuka

mikrós sterilizáló

túl sok, nem praktikus babaruha(cuki a kapucnis, köves, de az első kényelmetlen a másik veszélyes)

2018. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
csörgők: nagyon zavaró, hangos és könnyen orrba vágja vele magát szegény kicsi :)
2018. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!