Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévényeshez, gyógytornára...

Dévényeshez, gyógytornára stb. járók mit tapasztaltok? Valaki hasonlóan járt?

Figyelt kérdés

Ma tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban, szerencsére kaptam is választ, hétfőn megyünk neurológushoz.


A bal oldalát nem használja a babám. Bővebben itt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Gyógytornára járó anyukák tapasztalataira lennék kíváncsi, mennyi idő múlva hatott, minden oké e azóta stb.


Köszi!


2018. szept. 20. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 hónaposan vittük gyerekorvos javaslatára Dévény tornára nyaki hipotonia miatt. 7 alkalom után rendbe jött,a mozgásfejlődése teljesen rendben zajlott. Az első alkalommal sírt csak nagyon,utána a végére mindig elaludt,amikor az arcát masszírozták. :) Ma már 2 éves nagylány és minden a legnagyobb rendben van vele. :)
2018. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyem meg! Nagyon édes lehetett a végén :)

Remélem velünk is minden oké lesz. Annak örülnék ha közölnék, hogy semmi baj, de szerintem jó a megérzésem és valami mégis csak van.

2018. szept. 20. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7 hetes kortól fél éves korig hetente, aztán kéthetente, majd havonta. Nem is számolom, hány alkalom volt... Izomfeszesség miatt kellett.
2018. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is izomfeszesség miatt jártunk dévényre. Heti egyszer, pár hónap múlva gyógyultan távoztunk :) azóta sincs semmi baj. Kb 3 hónaposan kezdtük, előtte sokat tornáztattam otthon, de az semmit nem ért. Az első dévényes alkalom után viszont már látható volt a javulás. Én nagyon ajánlom.
2018. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jelenleg "sima" gyógytornára megyünk holnap a Gezenguzba, nagyon kíváncsi vagyok!


Jó tudni h hamar gyógyulás látszik, nekünk is bal oldali kárnál feszes a baba. Kíváncsi vagyok!

2018. szept. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!