Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy mindjárt 18...

Normális hogy mindjárt 18 évesen előtőrt bennem az anyai ösztön?

Figyelt kérdés
A barátommal megszakítással védekeztünk, és aggódtam hogy teherbe esek. Csináltunk tegnap egy tesztet és negatív lett. Tudtuk hogy ez a legjobb megoldás, mert mindketten suliba járunk meg még fiatalok vagyunk de mégis csalódottak lettünk, mert beleéltük magunkat kicsit hogy mi van ha mégis lenne gyerekünk. Benne is kicsit az apai, és mindig simogatta a hasamat. Őrültek vagyunk vagy mi ez? Még most is kicsit csalódott vagyok, akkor is ha tudom hogy most nem lenne jó.

2018. szept. 21. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Álmodozni lehet...
2018. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Lelked es szived melyerol erzed hogy nagyon szeretnel majd babot! Ezzel nincs semmi problema az eszed tudja hogy ennek meg nincs itt az ideje. Es nyilvan nem azert mert nem lennel kepes ki hordani egy terhesseget ennek anyagi oka van sajnos! Gondolom en... es szerintem ugyan ez van a paroddal is. Ez tok jo dolog plane ugy hogy a mai fiatalok tisztelet a kivetelnek de egy igazi vadallatok es undorito qmit muvelnek nemelyiknek szerintem nem is valo gyerek.! Ugyhogy csak nyugi,normalis dolog ez foleg egy nonel!
2018. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Addig tart az álom, amíg teherbe nem esel és rájössz, hogy hoppá
2018. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
ez egy természetes vágy a nőkben. Mégis, most azt mondanám, egy kicsit várjatok. Fejezzétek be az iskolát, házasodjatok össze, nyugodtan, békében alapítsatok családot, mindenkinek, nektek is, a kisgyerekeknek is így jó - addig pedig védekezzetek gumival (a megszakításos nem védekezés)
2018. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én 16 évesen éreztem ezt, 10 évet vártunk mire most itt van mellettem a 3 hónapos kislányom.
2018. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normalis időben kezdött a vágyakozás, nekem is akörül kezdődött, majd 25 évesen szültem. De nyugi, élvezd ki még a magányt, utána 0-24ben csak a babára kell figyelned, mellesleg majdmem másfél éve nem aludtam át egy éjszakát sem. Menjetek kirandulni, wellneselni, nyaralgatni bőven, és pár év mulva jöhet a baba. 😃
2021. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!