Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaszoba külön vagy egyben?

Babaszoba külön vagy egyben?

Figyelt kérdés

Párom két műszakosban van.

Egyik héten nappal másik héten éjjel 12 óra.

Emiatt is többek közt arra gondolok hogy mivel van olyan hogy nappal ő alszik zavarná a baba ellátása körüli teendők.

Így a másik szobában lenne ami mellettünk van.

Világosabb is.

Sőt a mi ágyunkkal szemben van a babaszoba szoba ajtaja és ha pont a szoba közepére tennénk a kiságyat akkor premier plánba látom a kiságyat.

Légzésfigyelőt bébiőrt nem vettünk.

Emiatt viszont inkább örülnék ha a baba közvetlen mellettem a kiságyban aludna velünk .

Így kicsit azt érzem messze vagyok tőle éjjelente.

Ráadásul van egy deszka a szoba ajtónál ami lejt és ebbe is tuti elesnék párszor éjje..


2018. szept. 21. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A lányunk az első itthon töltött naptól külön babaszobában alszik és semmi gondunk nincs vele. Kamerás bébiőrt használok.
2018. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Semmi baja nem lesz a külön szobától. A fiam első perctől a saját szobájában aludt és az nem is a mellettünk lévő szoba volt. Mondjuk légzésfigyelőt mindenképpen vennék akár melletted alszik az ágyban, akár a másik szobában. Bébiőr ilyen közeli babaszobánál nem szükséges, anélkül is hallani fogsz mindent.
2018. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen esetben külön szobába raknám, főleg hogy nappal is alszik majd. De légzésfigyelőt mindenképp vennék, hisz ha mellettem aludna kiságyban akkor sem venném észre ha nem vesz levegőt,nappal meg pláne nem mikor esetleg nem vagyok mellette.
2018. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Én átcuccolnék a babával a másik szobába, de ez én vagyok. Nem mindenki ragaszkodik ahhoz, hogy a másikkal aludjon. Szexelni meg át lehet menni...
2018. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Légzésfigyelőt mindenképp vennék. Én nem is értem, mikor azt írja valaki, nem kell, mert mellette alszik. Hogy a búbánatban lehet azt észrevenni, hogy nem vesz levegőt? Hogy ébrednél arra fel? Elárulom: sehogy.

Ez az egyetlen dolog, amit szerintem MINDENKINEK meg kellene venni... nagyon ritka, nagyon kis esély van pláne egészséges babánál, de ugye az autósülésbe is bekötöd minden alkalommal? Na, a balesetnek is kb annyi az esélye... én ezen nem spórolnék.


Na de, hogy válaszoljak is. Másik szobába tenném, hogy munka után a férjem tudjon pihenni

2018. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerekfuggo, nalunk akarhogy probaltuk kulon, nem ment. Egy matracot betehetsz magadnak a gyerekszobaba atmenetileg, aztan meglatod, hogy alakul. En nem birtam a sok ebredest mashogy, csak magam melle veve, ugy legalabb nem 10-20 percenkent ebredt, “csak” 1-2 orankent.
2018. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!