Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szüléskor keletkezett ödéma a...

Szüléskor keletkezett ödéma a fejen a kicsiknek 11napos valaki járt már így Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Aggódom mert a 11napos kislányomnak ödéma van a feje tetején és még most sem múlt el. Ez nagy baj ?

2018. szept. 21. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Orvos mit mondott? Csak mert nem minden eset ugyanolyan. Én kislányomnak kb. 3-4 hét volt mire eltűnt de a minap írta valaki babaneten hogy a kisfia 9 hónapos és még ott a pukli.
2018. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kb fél év alatt tűnt el teljesen de folyamatosan javult.
2018. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sima szülès volt, vagy mitől alakult ki?
2018. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, sima szülésnél gyakori. Ártalmatlan és leapad legtöbbször. A saját gyerekorvost és a kórházi orvost kell megkérdezni hogy meddig normális. Nőnie nem szabad!
2018. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert nekem vakuumos szülésem volt, de semmi nem lett neki.

Pedig mindenki kérdezgette, hogy basszus, nem lett nagy baja???

2018. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5, nálunk vákuumostól lett. Több ponton is olyan volt, sokára múlt, de talán nem 11 hónapig tartott.
2018. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Be van csontosodva már gondolom. Kemény tapintású? Ha igen, akkor a fej növekedésével fog eltűnni vagyis a fej bele nő.

Nekem is azt mondták pár nap alatt elmúlik, de nem így lett ahogy nőtt a feje úgy látszódott a pukli kevésbé. Ez akár még egy két év is lehet nálatok, persze függ mekkora az ömleny.

2018. szept. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ez nem baj. Nekúnk csináltak koponya uhot és látszódott hogy koponyán kívüli dolog.


Előző voltam

2018. szept. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki kommentjét. En siman csak szültem ..a szülésznőm nem reagál az uzeneteimre..a gyerekorvosunk pedig jovoheten látogat:))
2018. szept. 22. 11:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, elmúlik :) Nálunk is leapadt! Sok boldogságot a babával! :)
2018. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!