Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Törlőkendőt szabad rendszerese...

Törlőkendőt szabad rendszeresen használni kisbaba nunusából kakit kitörölni? Melyik jó fajta?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen. De előlről hátra töröld mindig, és használj kencét utána. Pampers az biztos jó,de a DM saját márkája is jó,meg más nonamek. Pl Auchan Silky is szuper
2018. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legjobbak:

Cot one, csak nagyon drága

Rossmann extra sensitive (zöld)

Én semmivel se kenem, csak este, pláne a punciját véletlen se kenem, nyálkahártyára nem kerülhet semmilyen kenőcs.

2018. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokfélét próbáltam három gyerekkel. A DM-es, Rossmannos, Libero tökéletesen megfelelnek. Persze jó a Pampers is, de semmivel nem tud többet másfélszer annyiért. A legtöbb nálunk a Rossmannosból fogyott, azt vettem leggyakrabban. Ami még jó volt: Bella Happy, Puffies, de ezekhez nehezebb hozzájutni jó áron.
2018. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Törlőkendőt mindig kell használnod pelenkacserénél, ha nem mosod ki a kakiból. De én szinte mindig inkább kimostam a kakiból. Gyorsabbnak és egyszerűbbnek találtam, mint 600x végigtörölni a nunusát. Azonkívűl mindig bennemmaradt a kérdés, hogy biztos jól kitöröltem a kakát? Apukánál még tusoltatás után is előfordult párszor, hogy a törölköző barna lett. Szóval a kimosdatáskor is oda kell figyelni.

Csak akkor kentem a lányaimat, mikor pirosak voltak. Egyébként nem kell. Annak a területnek az a legjobb, ha száraz. Ha be is kened, nagyon keveset, hogy azonnal be is igya.

Törlőkendő meg mindegy, hogy milyen, ha nem érzékeny a bőre. Akkor csak rajtad múlik, melyiket szereted. Valaki nedvesebbet szeret, valaki szárazabbat.

2018. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A nunijába be kell törölni, előlről hátrafelé a még tiszta törlővel nehogy a kaki belemenjen. Krémet viszont semmi esetre sem szabad belekenni a nuniba, csak kívülre a nagyajkakra de belülre nem szabad mert a popsikrémek hámosítók és összenövesztheti a puniját. Nekünk a Sudocrem popsitörlő jött be, újszülöttnek a lila Sensitive verzió, utána már a szürke is jó. Popsikrémből a Bepanthen Baby.
2018. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az normális .hogy utána ragacsos a nunusa, meg tapadnak mindehova a kisajkak??
2018. szept. 22. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Water wipes a megjobb!😍 csak draga
2018. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen kendőt használsz? Sosem tapasztaltam ragacsos bőrt, pedig sokféle kendőt próbáltunk, írtam feljebb.
2018. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

CSAK AKKOR HA NEM OTTHON VAN A BABA.

OTTHON MINDIG FOLYÓVÍZBEN MEGMOSNI ÉS STB.

2018. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Megnézném utolsó, ahogy a 8+ kg-s gyereket napi 6 alkalommal a gondosan beállított hőmérsékletű csap alatt suvickolod fél kézzel. Ötletnek persze szép ő(ko)sanya megoldás... (a Caps lock bekapcsolva maradt)
2018. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!