Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok olyan baba lázmérőt,...

Tudtok olyan baba lázmérőt, ami jó, és nem is megy tönkre pár hónap után?

Figyelt kérdés

Volt egy tök jó non contact lázmérőnk, azt használtuk a kislányunknál, pontos is volt, ha jól használtuk, de kb. másfél év után egyszercsak nem kapcsolt be. Nem vennék újra ilyen fajtát, mert 12 ezerért drága ahhoz, hogy csak úgy elromlik, külső hatás nélkül. Nem nagyon vagyok híve a végbeles lázmérésnek, a lányunknál ugyan már megy hónaljban is, de nemsokára lesz kistesója, szóval ismét ilyen non contact fajtában gondolkodnék. Tudtok olyat, ami jó, és sokáig működik is? Illetve simából olyat, ami gyorsan mér, és használható, nem össze-vissza mér? Vettem már párszáz forintosat is, meg 3-4 ezreset is, de ezekkel a digitálisakkal mindig megszívom, össze-vissza mérnek.

Köszi.


2018. szept. 22. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Leírhattad volna, hogy melyik ment tönkre nálatok, akkor azt már nem ajánlanánk. :)


Én a braun non contact-ban csalódtam. Nem. ment tönkre, de annyi minden befolyásolja a pontosságát, hogy picinél maradunk a végbélnél. Nagynál elég csak ez.

2018. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Geratherm non contact volt, tök jól működött nekünk, de sajnos tényleg az volt, hogy egyszer elővettem a fiókból, és nem kapcsolt be, elemcsere se segített, totál se kép, se hang. Előző alkalommal semmi baja nem volt.
2018. szept. 22. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is Geratherm van, 4,5 éve tökéletesen működik, úgy tűnik kifogtál egy hibás darabot. Szerintem egyébként ennél jobbat nem találsz, a 3-4 ezer forintosak nem túl jók.
2018. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyerekemnél sima analóg 5 perces lázmérőt használtam, ez a lehető legpontosabb.

A kezdetektől hónaljnál mértem akár pár hónapos korukban is.

2018. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve a digitális Romed márkájút használjuk :)

A gyerekorvosi és védőnői rendelőben is ilyen van nálunk :)

2018. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!