Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Kislanyom ma kapott...

S. O. S.! Kislanyom ma kapott oltast 6 honapos lesz, eddig minden alkalommal belazasodott de egy kup elegendö volt hogy lehuzza. Adhatok meg egyet?

Figyelt kérdés
Most du. Hatkor kapott egyet 38,5 volt a laza 2 ora mulva 37,7 lett ennel lejjebb nem ment, most pedig megint szökik fel. Jelenleg 38,3 nem tud aludni szegenykem.75 mg paracetamol van a kupban (ben-u-ron) es azt irja, hogy 3 honaposnal idösebb 5 kg feletti baba 6 orankent egyet kaphat. Az en kicsim 6 hos es 8 kg, sztetek adhatok neki most egyet, igy 4 ora elteltevel?
2010. jún. 22. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem adhatsz most neki csak ha letelt a 6 óra. Nincs más hatóanyagú lázcsillapítód? Bármi aminek más a neve, szirup is jó. Panadol, Nurofen bármi.
2010. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a hűtőfürdő vált be. Ezzel nyugodtan próbálkozhatsz. (bár már gondolom túl vagytok a fürdésen-azért egy próbát megér)
2010. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szerintem se adj még neki.
2010. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Megnéztem az utasítását, azt írja, hogy 4 órán belül nem ismételhető. Szerintem hűtsd és várj még egy fél órát. Ha nem megy le, akkor talán lehet adni.

Ha nagyon bizonytalan vagy, hívd fel az ügyeletet.


Jobbulást!!

2010. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
semmi mas nincs itthon csak ez, mi külföldön elünk ezt adtak. a hütöfürdöt megprobalom, remelem leviszi.
2010. jún. 22. 22:08
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok. Nehogy adj neki más hatóanyagút is, ahogy az első javasolta. Tilos összekeverni ezeket. Max. ha letelt a 6 óra, akkor próbálkozz mással.
2010. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Anyukám gyógyszerész + volt már sajnos nagyon lázas a gyerekem, 3 óránként adtam neki 3 féle lázcsillapítót + törzsborogatást csináltam közben az orvos tanácsára.

Ne írj butaságot ha nem értesz hozzá! Mi az, hogy nem lehet keverni ezeket??

2010. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

22:08-as jó hülyeséget írtál...

más hatóanyagú 3 órával később adható már. ha nincs otthon más, akkor a min. várakozási idő letelte után adhatod ugyanazt. addig hűtőfürdő, mint ahogy már fent írták.

2010. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

22:08-as vagyok. Aki azt mondja, hogy hülyeséget írtam, az keresse ki az első által javasolt 2 gyógyszert és a kérdező által írt gyógyszert és meglátja, hogy mindkettővel túladagolta volna szegény kérdező a gyerekét hisz a hatóanyag ugyanaz.


[link]

2010. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Akkor bocsánat de én nem néztem utána, hogy mit adott a kérdező. Viszont ha tudsz olvasni, azt írtam, hogy "más hatóanyagú lázcsillapító" ez a lényeg. Te meg azt írtad, hogy tilos összekeverni ezeket ami nagy baromság mert épp ez a fontos, hogy keverve lehet adni akár 3 óránként. Na, mindegy hagyjuk, legyen neked igazad.

2010. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!