Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bufiztetes de hogyan? Valaki...

Bufiztetes de hogyan? Valaki azt mondja a hatat valaki azt mondja a feneket utogessuk akkor vegulis melyik az igaz?

Figyelt kérdés
Koszi
2018. szept. 22. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Amelyik beválik
2018. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felveszed és a kis hátát az ujjaiddal nagyon finom mozdulatokkal picit ütögeted, a fejecskéje meg legyen a válladon. Textil pelust ne felejts teríteni a válladra mikor felveszed..
2018. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én húzogattam a kezem a hátán felfele.

De az én kisfiam iszonyú ritkàn böfizett.

Sokszor csak úgy, ha vízszintesbe fektettem, utána újra felemeltem.

2018. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon ritkán, olyankor ha a combomon hasra fektettem.
2018. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik se. Paskolás nélkül is kijön, ha megfelelően tartod. Nem vállon átvetve, hanem csak függőlegesen tartva. Vállon túlságosan nyomódik a hasa, többet bukhat.
2018. szept. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem. En felvettem a vallamra fektettem a pici fejet. Setaltam vagy gimnasztikai labdara ultem vele. Siman bufizett. Sokkal jobban megnyugtatja, mintha kocogtatnad.
2018. szept. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!