Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Van egy 10 honapos babank. Alapvetoen jol kijovunk a ferjemmel, de neha besokallok. Sokat dolgozik alairom. Viszont nem sehit nekem egyaltalan itthon semmiben. Nem csak a gyereknevelesre gondolok, hanem pl takaritas.. magyarul mindent en csinalok itthon. Mivel stresszes meloja van ezert hetente egyszer eljar a barataival iszogatni amivel nincs is bajom. Ha itthon van ritkan akkor sincs turelme a gyerekhez, ha pl “rosszat” csinal a gyerek egybol rakna be a jarokaba hogy megbuntesse ami engem zavar, mert kicsi meg a gyerek es mrg nemis lehet rossz, csak erdeklodo. Magyarul nem is szivesen biznam ra ha en nem latom, mert berakja az utazoagyba es csak sirna szegeny. Azt mondja hogy nagyon szereti, es megad neki mindent( ami igy van, anyagilag megad neki mindent, lakas stb.)de valahogy ez igy megsem jo. Egyedul vagyok mindenre, nulla segitsegem van itthon es ugy erzem beleörulok. Hiaba mondom ezt neki azt mondja hogy en nevelem igy a gyereket akkor kinlodjak.....es hogy o nem fog utana szaladhalni mert faradt. Mit tennetek a helyemben? Szerjntetek kinek van igaza? Mert en mar nem tudom. Elvagyok keseredve.
2018. szept. 23. 16:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%

Neked, de a hajadra is kenheted, ha neki ennyit jelent a "gyerekvállalás", hogy csak megcsinálta, de tesz rá.

Rosszul választottál.

2018. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

A gyerek kettőtöké, így közös felelősség, nem neked "segít", ha törődik vele és ellátja.


A háztartásotok a kettőtöké, nem neked "segít", hanem a sjaát dolgát teszi bele.


Neki munkaideje van és heti 5 nap csak. Neked 0-24, heti 7 napon át.


Ő "iszogat a barátaival" hetente, te nem.


10 hónapos rosszat csinál és büntetné?


Mondd, te kinek szültél? És főleg: miért?

2018. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%

Kinek van igaza?? Miben??

Mindketten szülők vagytok! És elvileg felnőtt emberek is, hát beszéljétek meg! Mióta jár el az urad hetente inni??

2018. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi, de ő egy rossz férj és egy rossz apa, az elmondottak alapján..
2018. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Mindenre az a valasza, hogy most o a csaladfenntarto, es o keresi a penzt. Es hogy neki ez a dolga. Csak nem ertem, hogy neki ha pl jatszik a gyerekkel az miert nem élmeny?? Ez keserit el.
2018. szept. 23. 16:15
 6/41 A kérdező kommentje:
Az, hogy elmegy kikapcsolodni nem zavar. Mert oke stresszes a munkaja. Csak ugy erzem, hogy ha hazajon akkor meg ot is nekem kell ellatni mert hogy ő hullafaradt.
2018. szept. 23. 16:17
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
Mit dolgozik, és mennyit?
2018. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Napi 10 orat dolgozik , egy ceget vezet. Neha szombaton is. Este 6korul er haza.
2018. szept. 23. 16:25
 9/41 anonim ***** válasza:
68%
Te is kapsz GYES-t, azt te a saját korábbi jövedelmed után kapod, tehát te is hozzájárulsz a családi költségvetéshez. A családi pótlék is a te oldaladról jön, mert ugye neked van sokkal nagyobb részed a gyereknevelésben. Ha nem keres sokkal jobban az átlagnál, akkor ez legalább a havi jövedelmetek kb. 1/3-a, mégha nem is fele, úgyhogy leszállhat a magas lóról. Őneki van szabadideje, énideje, ez neked is jár, ahogy az előzőek írták, nem várható el, hogy 0-24-ben ugyanazt csináld, még akkor sem, ha nagyon szeretsz a picivel foglalkozni. Egyébként kísérlettel kimutatták (stressz-szintmérés), hogy a kisgyerekes anyukáknak az élete a legstresszesebb, megelőzve a tőzsdeügynököt és a tűzoltót. Sajnálom, hogy nincs segítséged, én biztosan kipurcantam volna anyukám segítsége nélkül, még most is segít, pedig már iskolás a gyerek. Biztos sok jó érvet tudsz még összegyűjteni a válaszokból, ezeket írd össze, hogy aztán pontról pontra meg tudd cáfolni, amiket ő mond, hátha észbe kap.
2018. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
10%
Nem neked.
2018. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!