Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjed/párod mennyire veszi...

Férjed/párod mennyire veszi ki a részét a babátok körül?

Figyelt kérdés

Büfiztetés, öltöztetés, tápszeres babáknál etetés, altatás, stb. Ezekből mennyire veszi ki a részét a párotok? (ha egyáltalán kiveszi)


4 hós babánk van, apukája a játékon kívül nem nagyon csinál vele mást. Kicsit el vagyok keseredve, nálatok ez hogy néz ki?



2018. szept. 26. 05:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Az én férjem anyalelkű apa, így az etetésen kívül - mind a két gyerek 6 hónapig kizárólag anyatejes volt - mindent megcsinált velük. Büfiztetett éjjel is, öltöztette őket. Én csak akkor fürdettem, ha ő nem volt itthon. Persze az első 2-3 hét neki is betanulás volt, mert nem merte először megfogni a nagyobbat, aztán ment minden. Mert akarta.
2018. szept. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper dolgod van akkor! :) Kicsit irigyellek... Annyit hadd kérdezzek még meg, hogy pl. az éjjeli büfiztetéshez teljesen magától felkel, vagy szólsz neki?
2018. szept. 26. 06:18
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Mivel kevés időt van itthon így nem sok mindent.

Egyébként az éjjeli ébredésen kívül és etetésen kivül csinált már mindent.

De éjjel ha tápis lenne sem kelne.. Márcsttól roddzul van ha ránk megébred.

Ezzel nincs bajom, ő munkában kell helytálljon.( ahol bebbe van a szabályzatban, hogy MÁSNSPOSAN! se veheti fel a munkát. Szerintem egy éjszakázás egy csecsemővel felér a másnapossághoz ha vslaki nen bírja

Én jól bírom, mindig is bírtam, a hormonok is segítenek.


Altatást most beszéltüknmeg hogy át kellene venni időnként, hogy kédőbb se csak nekem menjen

2018. szept. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha a kezébe nyomom vagy szolok neki hogy kicsit szorakoztassa akkor.

Mindent en csinalok ....

Sokaig bantott is a dolog amig szoptattam azt mondta o ejjel felkel ha tapszeres lesz de addig nemtud segiteni . 3 honapja tápszeres nem hogy megcsinalni nem kel fel arra se hogy sir...

En mar beletorodtem 😊attol meg szeretem , de en se igy kepzeltem

2018. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Ő munkahelyen dolgozik, pénzt keres, így nem zaklatom. Ha van kedve csinálja, ha nincs akkor nem.
2018. szept. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Szoptatáson kívül mindent meg szokott csinálni. Este is csak ezért ébred, ezért neki nem kell hozzá kelnie.

Az biztos, hogy ha rajta múlna, ő is csak játszana vele. De be szoktam vonni. Egyszerűen megkérem, hogy tegye tisztába, vagy etesse meg most ő.

Így kialakultak 17 hónap alatt igazi apa-fia programok is, ami velem nem olyan érdekes, vagy csak apa engedi meg (pénzbedobós játékautó, ami miatt ketten mennek vásárolni).

2018. szept. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Munka után és hétvégén természetesen nagyon sokat segített mindhárom gyereknél.
2018. szept. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Szintén munka után és hétvégén tudott segíteni. Éjszaka nem vártam el tőle, de anyatejesek voltak, így nem is tudott volna mit kezdeni velük. :) De simán cserélt pelenkát, öltöztetett, fürdetett, elvitte őket sétálni és meccsnézés közben büfiztek jókat a vállán, cipelte őket órákig ölben vagy nyakban, ha programra mentünk valahová, és sokszor magától odafeküdt mondjuk a játszószőnyeg mellé "beszélgetni" velük. Na meg az is nagy segítség, hogy hazafelé bevásárol, elmosogat és ilyesmik.
2018. szept. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
6 hónapos a babánk. Segít, mondjuk pelenkacsere, öltöztetés nem, nem is igénylem, pikk-pakk megoldom. Játszani szokott vele, lefoglalja, ha nekem más dolgom van, a fürdetès közös, imádja babakocsizni vinni, addig takarítok vagy hajat mosok stb. Ha nyűgös vagy fáradt a kislányunk felveszi, babusgatja. Bárhová mennünk kell és nem tudom gyalog babakocsival elintézni jön velünk, visz kocsival, vigyáz a kicsire amíg én intézem a dolgom.
2018. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Az első gyereknél szinte semmit. Még játék szintjén sem nagyon tudott vele mit kezdeni. Max leültek a TV elé. A másodiknál már többet foglalkozott velük, de akkor is inkább a nagyobbikkal. Viszont ő segít a házimunkában. Igazából rendmániás, így folyton pakol, porszívózik. Igaz hogy számomra nagyobb segítség lett volna ha a gyerekkel van el fél órát
2018. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!