Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes ikreim egész éjjel...

2 hetes ikreim egész éjjel fent vannak. A nappalt pedig végig alusszák, hiába próbálom ébreszteni őket nappal. Mit csináljak, hogy fordítva legyen?

Figyelt kérdés
Hogyan ébresszem őket nappal. Szoptatom őket, általában 2 óránként, ahogy ébrednek. Van, hogy nappal ébresztem őket, mert aludnának 3 órát is.
2018. szept. 26. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd alakul. Csak két hetesek.
2018. szept. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne alhatnának három órát egyfolytában? Böven elég, ha ilyen idöszakonként kapnak enni, ébreszteni fölösleges!

Éjjel meg ne kapcsolj világosságot, ha felébrednek, csak adj nekik enni, ha éhesek, így állnak át a legkönnyebben az éjszakai alvásra.

2018. szept. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt minden gyereknél ilyen korszak 2 hetes kora körül, amikor felcserélte a nappalt az éjszakával. Nem ébresztgettem őket. Éjszaka meg sötét volt, nem beszéltem, csak gyors peluscsere "vakon", maratoni szopik szintén "vakon", és csöndben várakozás. Tán pár nap-egy hét alatt álltak vissza.
2018. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Üdv a klubban.... Az én lányom 3 évesen aludta át először az éjszakát. Zombiüzemmód volt ezerrel + amikor napközben aludt én is melléfeküdtem. Így kicsit jobb volt.
2018. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk magától jött rá.Éjjel 2-3 óra magasságában aludtunk el az elején aztán hónapok alatt egyre korábban.11-10-9 órakor fektettük és most már 8 fele kidől.Szerintem ezzel nem tudsz mit csinálni.
2018. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 hónapos korban lehet belőni hogy melyik az éj és melyik a nappal. Kell kis idő. Addig is a nappal legyen aktív, hangos, pörögjön. Este közeltével ti is nyugodjatok le, legyen csendesebb, kevesebb fény, kevesebb duma, szépen szokjanak hozzá, hogy az a nyugi fázis. De kell egy kis idő.


Ha pedig úgy tűnik, hogy pihenni csak zajban tudnak (mert a pocakban is 60 decibel fölött van az élet), akkor rakjatok be nekik WhiteNoise-t. (youtubeon ezer van, hogy belődd a 60 decibelt, telefonra van ezer féle APP)

2018. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!