Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány hetesen vitte ki...

Ki hány hetesen vitte ki babáját babakocsival utcára, boltba, közösségbe?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt még egy hetes, amikor elmentünk a dédit meglátogatni, onnantól mentünk mindennap.
2018. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Decemberi a lányom, 2 hetes korától sétáltunk napi fél órát, kb egy hónaposan jött velem kisboltba/postára. 2 hónapos kora környékén már vittem volna nagybevásárolni, de pont influenza járvány volt, azt megvártuk, míg lecsengett. 3 hónapos kora óta jön Tescoba, Lidl-be, bárhova ezer ember közé is. 😊
2018. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
8naposan sétáltunk először, 3 hetesen már balcsin volt, boltra nem emlékszem pár hónapos volt szerintem..talán 2 hónapos :/ 3-4 hónaposan már több hetet balcsin nyaraltunk :)
2018. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
November végi a kisfiam, 4 hetesen tudtam kivinni először sétálni a kórházból hazahozatal óta, mert annyira szmogos, ködös, havas, esős idő volt minden nap. Egyébként 2 hetesen terveztem kivinni.
2018. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Két hetes kora után


Addig jómagam nem tudtam merre vagyok arccal (nem kifejezetten a szülés miatt hanem egyéb okokból)

Utána három hetesen már egész napos program mentünk máshova (Csak családtagok és nem csak szabadtéren)

Mi nem vagyunk nagy Sétáló sok és boltba járó sok de minden nap amikor nem 38 ° volt akkor kint aludt a teraszon a babakocsiban.

Minden hétvégén egy napot de minimum egy felet házon kívül töltöttünk


Hétfőn volt 12 hetes

Most minden nap másfél óra túrára megyek vele a szomszédos erdőbe (sétaút)

2018. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiammal 2-3 hetesem mentünk ki először, ő ősszsl született, a lányomat már 10 naposan kivittük egy rövid időre, ő nyári baba.
2018. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-3 hetesen, októberi gyerek.
2018. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Február első hetében született a fiam, 10 napos volt az első babakocsis sétánál. Boltba 3 hetesen vittem először. Valahogy be kellett már vásárolni, kifogytak a tartalékok... 😀
2018. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!