Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babatok is szokott olyat...

Ti babatok is szokott olyat csinalni, hogy mikor sir, akkor meghanyatja magat es levegot sem vesz? Annyira ijeszto tud lenni. Olyan mit csinaltok vele?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 15:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*olyankor
2018. szept. 27. 15:01
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem volt beteg mostanság?
2018. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2018. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csinált ilyet. Még nagyon pici korában (3 hónaposig bezárólag) volt olyan, hogy levegővétel kimaradt, ilyenkor ráfújtunk az arcára és azonnal vett levegőt.
2018. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha, de hallottam másoktól is ilyet.
2018. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem..
2018. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Férjem volt ilyen. Anyósom mindig meséli, hogy futni kellett, amikor meghallották, hogy nyöszörög és azonnal nyugtatni, mert különben hányásig hergelte magát és nem kapott levegőt. Nála sajnos elég sokáig tartott.

Szerintem említsd azért meg a védőnőnek.

2018. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom a Dévény tornán sírt úgy, hogy öklendezésig. Hányni soha nem hányt, meg azon kívül “csak úgy” nem sírt ennyire.
2018. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyobbik lányom hányni nem hányt, viszont eszméletvesztésig sírt, szó szerint. A jelenséget affect apnoe-nak hívják, vittem vele orvoshoz, sokat nem lehet csinálni. Hirtelen kizökkentés segít: ráfújás, hideg vízzel arclemosás (nem fröcskölés, bár extrém esetben szükséges lehet az is).

Óvodáskorára kinőtte, bölcsiben egyszer fordult elő ilyen "roham", de a gondozók tudtak róla, megoldották.

Valóban nagyon ijesztő, és elsőre azt hittem, ott hal meg a kezemben. Nagyon megijedtem.

2018. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sírás közben csak egyszer-kétszer hányt a csajom viszont ha belelovalja magát akkor a mai napig van, hogy nem vesz levegőt úgyhogy sírni nem nagyon hagyom.1-1 perc belefér, de ez tényleg a max különben annyira rájön, hogy nehéz megnyugtatni.11 hónapos már és sokat javult a helyzet.
2018. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!