Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vissza lehet még egyszer...

Vissza lehet még egyszer melegíteni?

Figyelt kérdés
Lefejt anyatejet, illetve tápszert nem szabad visszamelegíteni. Mindehol ezt olvasom. De mi van akkor, ha maradt és én mégse szeretném kidobni. Ha visszateszem a kihűlt, egyszer felmelegített, lefejt anyatejet a hűtőbe, és még aznap pár óra múlva felmelegíteném az nagy tragédia lenne? Csak a következő etetésig, nem szeretném elpazarolni. Persze ha nem lehet, akkor kidobom.

2018. szept. 28. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenhol azt olvasod, hogy nem szabad, akkor mi a kérdés? Most, ha valaki azt írja, hogy felőle nyugodtan, akkor megteszed, és csodálkozol majd ha hascsikarás vagy hasmenés lesz a vége? Vagy nem értem.

Nem pazarlás, ha nem adsz oda olyat a gyereknek, ami már nem alkalmas rá.

2018. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy órákig vidáman szaporodnak benne a kórokozók, és olyan hasmenést-hányást okozhat, hogy kórház lehet a vége.

Forralni egyiket se lehet, mert akkor ártasz a vitaminoknak és a tápanyagoknak.

Az csak tej! Ingyen van, fejsz le másikat.

Ha nagyon fáj érte a szíved, akkor inkább a fürdővízbe tedd bele.

2018. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Vagyis igen, de a gyerek szívja meg.

Megoldás: csak annyit melegíts, amit biztos megeszik.

2018. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

En az elejen bekevertem a napi adagot, es beraktam a hutobe egy kancsoban. Annyit melegitettem mikroban amennyi epp kellett. Kezdettol tapszeres volt a babam, a korhazban is igy csinaltak!!

Mar 2 éves mult es teljesen egeszseges. Eleteben sosem volt meg hasmenese es nathas is csak 1x volt elete soran. Szoval ennyit errol.

2018. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4, szövegértés egyes, leülhetsz!


Újramelegítésről van szó.


Ha elkészíted frissen, majd rögtön lehűtöd, akkor egyetlen egyszer (!) felmelegítheted. Ez igaz!


De ezt, ha nem itta meg, NEM melegítheted újra. Főleg, ha beleivott.

2018. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Visszamelegítheted, de nem fogod odaadni. Más az illata, egy picit az állaga is. Az íze kicsit 'csípősebb', látni fogod, hogy nem jó.
2018. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!