Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány naposan vittétek ki...

Ti hány naposan vittétek ki előzször a babát?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Kórházból hazafelé ugye :)

Utána egy hét múlva levegőztünk csak az erkélyen fokozatosan hozzászoktatva minden nap egyre hosszabban. Rendes sétára olyan 3 hetesen mentünk. Mondjuk novemberi baba, így elég hideg volt.

2018. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mikor szuletett, aznap mentunk haza, masnap delutan kint aludt a babakocsiban. 4 naposan kendoben, busszal mentunk a korhazba meretkezni.
2018. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kórházból haza

Nagyon meleg volt.

ablak már a kórházban rá volt nyitva..

2 hetesen ocsúdtam fel, hogy ki kellene vinni.

Akkor elkezdtem teraszon altatnide kb 10-ig lehetett kinnlenni ( 38 fok)


3 hetesen vendégségbe vittük..

Esténként fürdés után letört a meleg, kinn altattam el, úgy vittem be.


Most minden ebéd után hordozókendőben megyünk 1 órás kört a környező erdei sétaúton.


Hetente 2 hetente 1 nap nem otthon van, akkor sokat van kinn is.

Havonta az orvosi védőnői státuszkor is kinnmaradunk.

Összekötjük ha már autóba kell ülni

2018. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép langyos őszi idő volt, 7 napos volt mikor sétáltunk egy kicsit az udvaron, olyan 20 percet, utána vittük mindennap
2018. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
5 naposan
2018. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Decemberi, így rendesen csak 2 hetesen (előtte 2x volt kint, amikor hazajöttünk és amikor a varratszedésre mentünk), de már a kórházban is rányitottam az ablakot, jól bebugyolálva, itthon is minden nap szellőztettünk. Nyári babát, ha épp nincs kánikula, szerintem az első perctől vittem volna ki hosszabb időre.
2018. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Februári baba, nagyon hideg volt mikot született és szakadt a hó folyamatosan. 2 hetesen vissza kellett mennünk kontrollra, akkor addig volt kint míg kocsiból ki, kórházba be, és vissza ugyanígy. 3 hetes volt mikor elkezdtük a levegőztetést, először teraszra toltam ki babakocsiba 5-10 percre, aztán 15-re, aztán elmentünk egy 20 perces sétára, és így fokozatosan.:)
2018. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5 naposan vittük haza, így akkor. Utána pár napot kihagytunk, de miattam, mert a vérveszteség miatt már egy pár perces sétától összestem.
2018. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5 napos volt kb. mindhárom. Kettő téli és egy nyári baba.
2018. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember elsején vittem haza, nagyon szép őszi idő volt, így onnantól kezdve minden nap kint voltunk, amennyit csak lehetett. Most a másodikat várom, novemberi lesz, azért remélem az idő engedi majd, hogy napi pár órát kint töltsünk, már csak a nagytesó miatt is.
2018. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!