Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babócám allergiás a törlőkendő...

Babócám allergiás a törlőkendőkre és a babafürdetőkre, fürdetőt kaptunk speciálisat, de nem tudom mit kellene használnom törlőkendő helyett? A vízes vatta picit megsértette.

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Alkohol és illatszer mentesét használ? Gyógyszertári fürdető? És gyógyszertári popsikrem?? Nem probaltat? Orvos mit mondott?
2018. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat de tanács adásért ezekre kíváncsi vagyok :) 1# vagyok
2018. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Water wipes törlőkendőben nincs semmilyen vegyszer.

Vagy lehet venni mosható bambusz törlőkendőket és kamillás vagy sima vízzel használni.

2018. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Pedig a vizes vattát szokták szokták ajánlani, de nem tudom, hogyan lehet vattával valakit megsérteni - nem a körmöd volt? Lehet kapni sensitive feliratú törlőkendőket több márkából is (pl. dm babylove elvileg illat-, tartósítószer- és színezékmentes), de sajnos nem biztos, hogy tuti nem lesz rá allergiás.
2018. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mosható törli kendőt használok vízzel.
2018. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vizes vatta nem tudja megsérteni a bőrét, akkor a törlőkendő is megsértené, mert az se puhább. A legjobb törlőkendő a cot one, azt egy évig használtuk, de azóta megtaláltam a rosmann-os extra sensitive (zöld) törlőkendőt a neten, nagyon dicsérték, vegyszermentes, nekünk is bevált és olcsó is. Illetve vettem még bambusz törlőket, ezeket is be kell vizezni, de nem puhább, mint a vatta.
2018. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Kizárt, hogy a vizes vatta sértette meg. Vágd le a körmöd.


Semmit nem kell használod, elég ha sima vízben fürdik. Törlőkendő helyett pedig használj bevizezett ruhát.

2018. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk a gyerekorvos a DM-es törlőkendőket nagyon szidta, van a Rossman-nak a sensitiv fajtája, az még elmegy. Egyébként Sudocrem-et használunk és az nagyon bevált.

A gyógyszertári, magisztrális készítmények ideje lejárt! Tele van kőolajszármazékkal a gyógyszertári popsikrém, felszívódik a bőrön át és komoly hormonproblémákat okozhat! Olvassatok utána!

2018. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a gabi törlökendő vált be illetve később a rossmannos zöld egeres szenzitiv kendő. Sudocrem pedig nélkülözhetetlen.
2018. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!