Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel nyugtatjátok meg a...

Mivel nyugtatjátok meg a babátokat?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónaposak leszünk. Ma nagyon nyűgös volt, fáradt volt de valamiért nem tudott el aludni. Végül sikerült :)


Az lenne a kérdésem, hogy ha nyűgös a babátok mi az amivel ti megtudjátok nyugtatni? Én még nem jöttem rá nálunk mi az, de szerencsére nagyon jó baba és eddig nem is volt szükség rá. Csak a mai reggel után el gondolkodtam ezen és érdekelne kinek mi jött be :)


2018. okt. 5. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ mi a baja.. Az enyém hasfájós volt, ha épp a hasa fájt akkor tornáztattam, meg hassal alkarra fektetve járkáltam vele. Ha ez nem jött be és éhes sem volt (tápszeres volt) akkor próbáltam altatni, sokszor babakocsiban, mert nagyon nehezen aludt el. 1. gyereknél nagyon sokáig nem tudtam mit csináljak vele.. voltak 2 órás sírórohamok, igazából sokmindennel próbáltam nyugtatni sikertelenül míg egyszer csak kidőlt. Talán 1x a hajszárító hangja nyugtatta meg és elaludt. Akkor még nem értettem.... na épp ezért altattam a kicsit fehér zajra, ő mikor rázendített a vígasztalhatatlan sírásra, babakocsi+fehér zaj = 2 perc múlva alvás. Általában...

Aztán volt olyan, hogy mégiscsak éhes volt.

2018. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak 2 hetes.de ő általálab délután nyűgös.estefele ha érzi hogy jön a fürdés.meg egy kicsit hasfájós is.én olyankor sétálok vele a lakásban,énekelek neki.sajnos mást én sem tudok.
2018. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!