Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi számít udvariatlanságnak a...

Mi számít udvariatlanságnak a babalátogatásban?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, ti hány órát töltötök másoknál, ha ti mentek látogatni, vagy, nálatok hány órát töltenek el?


Ha én megyek a párommal a húgához baba látogatóba, én mindig haza akarok menni már 1 óra - 1,5 óra után. Egyrészt a munkámból kifolyólag egész nap gyerekek közt vagyok, így nem tuningol különösebben a kisgyerekes légkör már otthon. Másrészt beszélgetni abszolút nem tudunk, így egy idő után nagyon unom magam. Meg rajtuk is látom, hogy sok a dolguk, és se idejük, se kedvük velünk foglalkozni. De mindig meg vannak lepődve, hogy megyünk haza már 1-1,5 óra után, mert anyósom ott van 5-6 óra hosszákat is. (Nagyobb gyerek 2 éves, kisebb 6 hónapos.)


2018. okt. 5. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tul sokat ott lenni.

1-1,5 ors boven eleg.


Vagy ha beszelgetesbe felmerul hogy mikor van pl furdetes, fektetes es meg boven ott vannak utana is. Nem nagy lakas igy addig nem tudom letenni oket

2018. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

1.amit én utálok, amikor bejelentés nelkul beallitanak, vagy elotte 20perccel szolnak( mondjuk ez igazan pici koraban volt rossz, most 7hós így már annyira nem vész ha beugranak úgy h elotte 20perccel szólnak)

2.túl sokáig maradni

3.beleszólni anyuka/apuka módszereibe/dolgaiba-okoskodni..

2018. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

1.5 ora teljesen idealis mindenkinek. Maximum udvariassagbol marasztal. Anyos segit a hazimunkaban, gyerekfelugyeletben is gondolom azert marad.

Szerintem probalj meg keveset kerdezni a gyerekrol es tobbet arrol h o, a parod huga hogy van, miket erez, miket csinal. Nekem mar annyira elegem volt h mindenki csak a babaval kapcsolatban okoskodott es meg se kerdeztek en hogy erzem magam. Keruld a "miert szoptatsz/nem szoptatsz?" temat, ne meregesd egyfolytaban a gyereket hogy kire hasonlit, milyen a haja,arcformaja stb. Ne kerdezd h akar-e tobb gyereket. Es ne probalj tanacsot adni mert az mindig rosszul sul el, oszt eleg tanacsot az anyos is biztosan.

2018. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:). Tanácsokat nem osztogatok, mert még nincsen gyerekem, így ők csak jobban tudhatnak mindent nálam:). Igazából engem pont a felnőttek dolgai érdekelnének. De arról se tudunk érdemben beszélgetni, 3 összefüggő mondatnál többnek mindig vége szakad. A 2 éves gyerek folyamatosan igényli a figyelmet, a közös játékot, vagy menni kell utána. Ha mi ebben veszünk részt, anyuka a kicsit rendezi. Tényleg esélytelen a normális beszélgetés, ezért is szoktam unni magam. De, gondolom, ha nekem lenne 2 ilyen kicsi, nálam is ez lenne a helyzet.
2018. okt. 5. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!