Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő mennyi ideig lehet...

Csecsemő mennyi ideig lehet állványos, földre tehető babahintában?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos kislányom nagyon szereti, el is alszik benne. Meddig lehet benne? Vagy hányszor mennyi időt egy nap? CSak adamo hintáról találtam bővebb infót, de ez nem az, hanem kis állványos, földre tehető. Mint egy kis pihenőszék, csak ringatózik, fél éves korig ajánlott. :) Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

2018. okt. 6. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen hintánk van 4 hónapos a kisfiam igaz ő nem alszik benne, de én akkor teszem bele mikor épp dolgom van(mosogatás teregetés stb.) vagy eszek . Nagyjából fél óra alkalmanként egy nap nagyjából 4-5* mondjuk többet nem is bírna mert hamar elunja magát. Ha teszem fel mondjuk porszívózok akkor többet is kibír elnézegeti mit csinálok viszem mindig magammal ahogy haladok a lakásban a dolgaimmal hogy ne legyen egyedül. Látta a védőnőnk beszéltünk is rola nem mondott kulonosebben semmit . Szerintem ha nem egész nap abban fekteted/ülteted nem okozhat bajt.
2018. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal max fél óra és minél ritkábban, nem tesz jót a gerincének. Plusz nem tud benne mozogni, tornázni.

Mi is vettünk pihenőszéket, 6 hónap alatt talán 3x volt benne, nem szerette, utólag örülök is neki. Tornázzon csak szépen a játszószőnyegen, azt is átviheted egyik szobából a másikba.

2018. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!