Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális, hogy a 9...

Mennyire normális, hogy a 9 hónapos kisfiam nem szeret?

Figyelt kérdés
Sajnos abszolút nem veszem észre rajta a kötődés jeleit. A szüleim velünk élnek egészségügyi okokból. Amint felkel a kisfiam, az az első, hogy mászik mamához és odabújik hozzá. Hozzáteszem ilyet velem SOHA nem csinált. Ha meglátja a papát addig sír, amíg fel nem veszi. Ugyanez van apánál is. Örülök, hogy szeretik egymást, de velem ilyet miért nem csinál? Én etetem, átlátom, játszok vele és mégsem igényel. Már az ennivalót is a mamától kéri és ekkor végképp betelt a pohár. Más anyukákhoz bújik a baba, mesélnek a szeparációs szorongásról, de ez nálunk mindenki másnál van, kivéve nálam. Még azt sem mondhatom, hogy ritkán látja őket azért viselkedik így. Nagyon fáj, hogy a saját fiam máshoz bújik és nem az édesanyjához. Ha próbálok bújni, ellök. Kérlek, segítsetek! :(

2018. okt. 7. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy a természetes, a biztos pont, a többiek izgalmasabbak. Nem hiszem, hogy nem szeretne, egyszerűen csak izgibb másokkal lenni. 😊
2018. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És velem miért nem akar lenni soha? Soha nem sír utánam, ha elmennék simán el tudná altatni a mama is...sőt mèg örülne is neki a kisfiam...:( nem tudnék mondani egyetlen alkalmat sem, amikor engem igényelt volna. Azért ebben a korban már észre lehetne venni a kötődést...esküszöm nem értem, annyira fáj...:(
2018. okt. 7. 09:31
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Mert te "unalmas" vagy neki. Te mindig ott vagy, te csinálsz mindent, semmi extra nincs a jelenlétedben a számára.
2018. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És más babáknál ez miért nincs így? :( Akkor soha nem fog igényelni? Szeparációs szorongás? Mintha nem én lennék az édesanyja úgy viselkedik, csak egy idegen, akihez nem akar menni és ha átveszem a mamától vagy papától, ordít
2018. okt. 7. 09:37
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Sem az anyák, sem a gyerekek nem viselkednek egyformán.

Ettől még amit írsz, simán belefér a normális viselkedésbe.

És még csak 9 hónapos, türelem és nem nézni rossz szemmel a babádra.

Hidd el, kötödik hozzád rendesen...

2018. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy rossz szemmel nézek, de amikor próbálok vele játszani, megy el megint papához, akkor úgy vagyok vele, oké menjél. Aztán magamban elkezdek sírni. Biztos rossz anya vagyok...stb. Pedig egyáltalán nem játszik vele olyan érdekes dolgot, ami miatt azt mondanám azért megy. Mi mondókázunk, megyünk hintázni...és mégsem...
2018. okt. 7. 09:58
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Érezheti ám ő a te frusztrációdat is, simán visszatükrözi a viselkedésed.
2018. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezz meg egy (gyerek) pszichológust,ő tudna ebben segíteni.
2018. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy tényleg probléma van?
2018. okt. 7. 10:25
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra fura de nem hinném hogy orvosi eset. Az lehet az oka amit a többiek is írnak...te mindig ott vagy. Próbáld ki hogy nem nyomulsz egy kicsit...par napig csinajon mindent a mama (ő egyebkent hogy all ehhez)? Meglatjuk akkor elkezd e téged hianyolni
2018. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!