Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzataplalas? Tapasztalatokat...

Hozzataplalas? Tapasztalatokat szeretnek kerni.

Figyelt kérdés

A babam kizarolagos anyatejes volt 6 honapos koraig,aztan kezdtuk a hozzataplalast.Mindent megkostol(amit a korahoz kepest lehet adni neki).De nem

nagyon eszik nagyobb adagokat,van amibol 1kanal,inkabb a cici.

Persze nem eroltetem,de mar jo lenne ha tobbet enne,hogy gyarapodjon.Ti nektek hogy volt?

Lett jo evo a babatok?


2018. okt. 7. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? A nagylányom majdnem egy hónapig csak 1-2 kiskanállal kóstolt mindenből, aztán jött a répa és megtáltosodott. Most 10 hónapos, lassan többet eszik, mint mi. 😄
2018. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3-4 napig ugyanazt adtam neki. Első nap mindig csak egy kanállal kért, utána már többet is. Szoptatás után kóstoltattam. Most 14 hónapos, és mindent szeret. Esténként még kap anyatejet is. Nem kell erőltetni vagy aggódni emiatt, ha eljön az ideje, fog enni rendesen a babád. Szóval, türelem.
2018. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

9honapos lesz.Probaltam mar cici elott,cici utan is.De nem nagyon akarja,meg ejszaka is nagyon igenyli a cicit.Nem eroltetem,de mar jo lenne ha tobbet enne.Attol tartok nem lesz nagy evo :(


Koszonom

2018. okt. 12. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!