Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek történt már furcsa/m...

Valakinek történt már furcsa/megmagyarázhatatlan dolog a babájával?

Figyelt kérdés

Akár pozitív vagy negatív.

Az én gyerekemmel nem tudom megmagyarázni hogy mi volt, egy szobában van velünk (3 hós) beletettem a hintaszékbe vagy rezgőszék vagy mibe, szokásosan nézelődött,vigyorgott egyszer csak nagyon “komoly arcot vágott és hirtelen belilult a feje és úgy sírt mint még soha egy pár másodpercig is aztán nem vett levegőt még lilább lett a feje és ugyanúgy sírt tovább hozzátenném ilyent még sose csinált,nem volt éhes és nem is fájt a hasa a foga sem jön még majd negyed óráig nyugtattuk az apjával annyira felzaklatta “valami. Másnak is van/volt hasonló? Nagyon megijesztett..


2018. okt. 7. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Beszorulhatott a puki
2018. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem ilyen baja volt, Olyankor megint máshogy sír,ez meg.. hát ilyen még sose volt
2018. okt. 7. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem volt megmagyarázhatatlan,de az biztos,hogy furcsa volt. Gyógyszer okozta.


Beteg volt,a doki Cefzil írt neki. Beadtam az első adagot neki. Kb 1.5-2 éves volt akkor.

Olyan rohamot kapott tőle,3 órán keresztül vergődött önkívületben sírva...Még sosem láttunk ilyet. Az első sokk után rohantunk vele vissza a dokihoz. Őszerinte persze semmi sem történt.....Utána rendbe jött a lányunk. De rettenetesen ijesztő volt...

2018. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen,ugyan ez. Teljesen normális jelenség babánál. Megfújod az arcát és megpróbálod kizokkenteni,de semmiképp sem szabad megrázni!!
2018. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Szellemet látott.
2018. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, csatolj képet! Kíváncsi vagyok
2018. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A babáknál ez nem furcsa a hirtelen sírásba forduló nevetés, majd vissza. Az én gyermekeim is csináltak ilyet, hogy a semmiből rátört az a keverves sírás, majd amilyen hirtelen jött, úgy el is múlt. Bármi miatt lehet ez, akár egy árnyéktól megijjed, vagy épp kirázza a hideg, vagy csikarja a hasát egy puki, stb.
2018. okt. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akik hajlamosak erre, hogy nem vesznek levegot siras elott/kozben azoknal elofordul gyakran. En ilyen voltam allitolag, mindig lilult a fejem, fraszt hoztam anyamra. De a gyerekem mar 2 eves es sosem fordult elo nala.

Ilyenkor hidd el, elsosorban az emesztes okozza ezeket. Mivel nincsen rontgenszemed nem tudhatod, mik zajlanak a pocakjaban es ez neki milyen erzes.

2018. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!