Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csecsemők tudnak büfizni,...

A csecsemők tudnak büfizni, ha elalszanak szopi közben?

Figyelt kérdés
2 hetes a kisfiam, szopi közben mindig elalszik. Ezután még 15-20 percig függőleges helyzetben a mellkasomon büfiztetem, de nem igazán szokott büfizni, valószínűleg emiatt fáj a hasa. Képesek álmukban is büfizni a babák, vagy fel kellene valahogy ébresztenem?

2018. okt. 8. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam hason fekve mindig tudott büfizni, ha belealudt az evésbe.
2018. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ha végképp nem jött ki a böfi, a hasra fektetés szinte mindig bejött.
2018. okt. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
alvás közben is tudnak büfizni, hiszen a levegő út találása felfelé nem akaratlagos. Ha elalszik de ugyaúgy ringatod, rázogatod a popóját, simán büfizhet (nálunk a függőlegesen a mellkason dolog nem vált be, ellenben lényegében vállra fektetve, gyerek karja feje hátul lógott, az igen, hatalmas büfiket tudott produkálni köben)
2018. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mellkason nekem sem tud büfizni a lányom


Vállra fektetve, jét keze hátralógatva


Vagy térdrefektetve tudott ilyen picinek.

Vagy a "puma lóg a fán" pózban.


Hason csak kb 6 hetes kora óta megy neki egyedl.

2018. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ültetve büfiztettem, a hasamnak döntöttem a hátát, ez sokkal kíméletesebb, mint vállon és ugyanúgy kijön a büfi, nekünk ezt reflux miatt ajánlották, persze lehet, hogy így is bealszik, én hagynám, nem kelteném fel.
2018. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!