Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény tornára járók! Mennyi...

Dévény tornára járók! Mennyi idő és pénz egy kezelés? Összesen hány alkalom szokott lenni?

Figyelt kérdés
Van esetleg rá valamilyen támogatás koraszülött esetén?

2018. okt. 8. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk nagyon olcsó, mindössze 4000 Ft/órá-ért házhoz jön a Dévényes, de ez vidék. Januárban kezdtünk (6-7 hetesen), most a kedvedért megszámoltam a naptárban, kereken 20 alkalom volt eddig. Sokáig hetente, aztán fél éves kor fölött ritkábban. Szerintem még egyszer-kétszer ránéz, az önálló járásig kb. havonta. Tudtommal ezt a módszert nem támogatja a TB. De van egyébként TB-s gyógytorna, ha neurológus elrendeli. Nálunk izomfeszesség miatt kellett.
2018. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
* az "olcsót" persze relatíve írom, mert olvastam olyat, hogy a fővárosban 7000 is van egy óra és még te viszed helybe a babát. Szóval ehhez képest nem sok a 4000, kifizetni hetente nyilván az.
2018. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Változó. Településfüggő az ár. Nálunk vidéki megyeszékhely 5000 egy alkalom (~40 perc).

Máshol meg tb-re ingyenes. De nem nálunk.

Hány alkalom?

Probléma súlyosságától függ. Ismerek olyat, aki 3 éve hordja heti kétszer a gyereket.


Egyébként nem minden problémára ez a legjobb. A neurológusnak kell eldönteni egyáltalán ez kell-e nektek.

2018. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Mi helybe visszük, 4 alkalmas bérlet 20 ezer, hetente kell járni, 60 perces. Izomfeszesseg miatt járunk.

Csak a neurológiai vizsgálat kerül olcsóbba ha kapok rá beutalót a dokitól. 16 ezer simán, beutalóval 10.

2018. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Ahova mi jártunk, ott 4500 volt egy alkalom és egy óra hossza volt. Mi heti egyszer jártunk, összesen 6 alkalommal voltunk. De egyik ismerősöm egy másik helyre hordta a fiát, ott 4000 volt egy alkalom és ők heti kétszer jártak egy éven keresztül, mostmár csak heti egyszer kell vinnie. Szóval ez a gyermek állapotától is függ, hogy hány alkalom kell.

A mi kórházunkban (de szerintem a legtöbb kórházban is) van tb alapon dévény, az 45 perces.

2018. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Pesten vittem a babát a központjukba (20 perc villamos tőlünk a Széll Kálmán tér), 4000 Ft volt egy alkalom. Négy hónapig járt minden héten. Támogatásról nem tudok, egészségpénztárral sem állnak összeköttetésben.
2018. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Miért lettem lepontozva????
2018. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi én sem a "rossz" válaszaim miatt lettem 67% 😅
2018. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Változó ki hova megy, ki miért megy.


Nálunk a nyakkal volt gond. Feszes volt a bal oldala. 8 alkalommal voltunk, teljesen helyrejött, támogatott volt így semmit sem fizettünk.

2018. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekunk 50perc 5000Ft-ba kerult.Eleg volt ket alkalom.
2018. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!