Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti észreveszitek valamiből,...

Ti észreveszitek valamiből, ha a kisfiatok babamasszázs, olajozás, egyéb pucérkodás közben pisilni készül? Hogyan akadályozzátok meg, hogy "lelőjön" titeket?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy észreveszem, mert nem ernyedt, amikor pisil.

Mindig kéznél volt vagy egy textilpelus, vagy egy sima pelus, és azt tettem oda.

2018. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
85%

Nekünk be van készítve a pelenkázó mellé egy tekercs Szilvia pont ilyen esetekre. Onnan látom, hogy jönne neki, hogy "tele van a töke" :D bocs jobban nem lehet leírni, így megduzzad a kis kukija meg feszül a zacsija, és abbahagyja a ficánkolást, koncentrál.


Ilyenkor egy gyakrolott mozdulattal gyorsan tépek a Szilviből, és felfogom vele az induló szökőkutat, közben mondom neki, hogy "még ne, még ne, még ne, na most!" ;)

2018. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
78%

"tele van a töke" :D amúgy tényleg úgy néz ki akkor.


Szilvike kisasszony nálunk is sokszor megakadályozza a katasztrófát, persze előfordulnak balesetek akkor is, ha pánikszerűen kapok oda bármihez, amikor belendül a fütyi.


A fiam egyébként nagy mókamester, van, hogy meg-meglódul a kukaca de nem jön semmi, és van, hogy lődözget egy kicsit, abbahagyja, aztán fél perc múlva újrakezdi.


Persze sokszor én vagyok a hülye, mert látom, hogy telik a vízágyú, de naívan abban bízom, hogy visszatartja, amíg ráadom a pelit. :)

2018. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmerevedik a kukaca, ilyenkor pelust tartok oda neki, volt má baleset, de nem engem pisilt le, hanem saját magát :/
2018. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!