Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babának bébitaxi...

Másfél éves babának bébitaxi vagy kismotor?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk van mindegyik, a bébitaxi nem olyan jó, mert túl nagy terpeszbe kell tennie a lábát, nehéz vele menni. Utcára menni vele esélytelen. Megy egy kört vele az udvaron, és átül a motorra, mert azzal tud száguldozni.
2018. okt. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
A motorral vannak a legdurvább balesetek. Marha nagyokat esnek a gyerekek és általában fejre. Egy gyerekfogorvos mondta, hogy a legtöbb kitört fogú gyerek motorral esett el.
2018. okt. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Futóbicikli!

Lehet olyat kapni, ami hátul dupla kerekes. Eleinte szét kell rakni, hogy három kerekes legyen, majd össze lehet tolni, és mehet kétkerekűként.

Bébitaxihoz már nagy szerintem. De a kismotor több évesen is sláger marad. A lányom 5 évesen is ráül még mindig poénból :-D

2018. okt. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ilyesmi? Végülis csak idén kellene valami járgány amèg jó idő van. Jövő nyárra már futobiciklit kap.


[link]

2018. okt. 13. 07:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőre babataxi jobb szerintem. Nehezebben borul fel. Az enyém tud vele menni utcán is.

Utàna vettünk motort, mikor már tudta rendesen hajtani.

2018. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt ilyesmi járgánya, akkor nyuszimotort vennék. Ha megtanulta, hogy miként halad vele és/vagy kinövi, lehet nagyobb motorra cserélni.
2018. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az országban ahol lakom nincs kismotor, be van tiltva mert nagyon komoly balesetek voltak. Úgyhogy, én semmiképp nem vennék ha otthon laknék sem.
2018. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam akkor kapott taxit mikor elkezdett járni, a mai napig imádja, hajtani is azt hajtja a legjobban mert sokkal stabilabb bárminél és nem akad be a lába a kerékbe. Volt nyuszimotorja, csak tologatta. Most egy olyanja van mint amit linkeltél. Mikor megkapta, egy hete, a lakásban nagyon ment vele. Kinn az udvaron már nem hajtja. Csak tolja mint a nyuszit. Nagyon könnyű, könnyen boruló darab. Még az én faltörő kos fiam is fenntartással van felé.
2018. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Van ilyenünk is, amit linkeltél, egyik gyerekem sem tudott vele rendesen menni, csak nagyon-nagyon lassan, valahogy nem jó helyre esik a súlypontjuk rajta. A klasszikus kismotor vált be, még a sógornőmé volt 25 éve, az ülése előre lejt, és nem a hátsó kerékre esik a súlypontja, hanem középre. Egyik sem esett el vele soha, sík terepen használjuk, jön mellettem, lejtőröl legurulni nem engedem úgy, hogy felemeli a lábát.
2018. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nálunk autó szerelem van, és imádja

száguldozni is tud vele..kismotor annyira nem érdekelte amíg kisebb volt

2 és fél éves most kezdte úgy igazán használni, előtte inkább ezek a bébitaxi voltak nyerők nála

2018. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!