Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora baj az ha 3 honapos...

Mekkora baj az ha 3 honapos baba nem gügyög és figyel?

Figyelt kérdés
3 honapos ikreim vannak és az egyik baba nem gügyög csak nyögő hangokat ad ki ls a szemével nem követi a játékot pl,emgem figyel a szemével,de mást nem igazán van ugy hogy csak egy pontba néz és elkerüli a figyelmét mindneki más és folyamatosan jobb felére forditja a fejét. A másik baba figyel,gügyög nagyon aranyosan. Aggodom hogy esetleg kell e rosszra gondolnom,hogy akár mentális betegsége lehet e neki.? 34 hétre születtek. Vagy ez igy ennyi idősen még normális hogy ö még nem viselkedik úgy mint a testvére? Itthon mondogatom h valami nincs rendbe de azt mondják h biztos késöbb kezdi el. A kezét mind kettő megtalálta,még egy napja arra us rájött ha kiköpi a cumit szopizza az ujját. És még annyi h hangra ha beszélek a másik oldalán neki nem fordul oda. Voltunk hallásvizsgálaton a hallásával rendben van . Mondtam ezeket az orvosnak is,de nem mond rá semmit. Szeretnék véleményt tapasztalatot kapni. Köszönöm
2018. okt. 16. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit mondok, engem két évig elküldözgetett több orvos is, mikor említettem, hogy a lányomnak szerintem túlságosan bedől a bokája. Azt mondták, majd erősödik még, ne parázzak. Végüls két és fél éves korában már tényleg féltem, hogy nem változik semmi sőt, és akkor utánajárás után sikerült találnom egy nagyon jó ortopédust, akivel most próbáljuk menteni a menthetőt és reméljük, elkerülhetjük a műtétet.

Tehát, ne engedd ezt el. Ha érzed, látod, hogy valami nem oké, ne hagyd magad lerázni.

2018. okt. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Védőnő,gyerekorvos is legyint rá?


Ha aggódsz,gyermekneurológushoz vidd el. Ott biztosabbat tudnak mondani.

2018. okt. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már figyelnek meg gügyögnek is,söt már a kezüket is megtalálták és nézik is meg tömik is a szájukba😊
2018. okt. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!