Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sok folyadékot iszom akkor...

Ha sok folyadékot iszom akkor azzal növelhetem a tej mennyiségét?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! És nálam nagyon bevált a Laktoherb tea és a Karamalz ital is.
2018. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem teljes mértékben igen, mert a baba a legjobb szaporító eszköz, minek több inger éri a melled, annál több tejed lesz, minek jobban ürül annál több termelődik (elméletben, aztán ezt sok minden felül írhatja).


Nagyon sok folyadékot kell innod, hogy a szervezeted tudja követni a lépést.


Én nem ittam semmilyen szaporítót, jelenleg 9 hónapos a babám és még bőségesen van tej. Figyelek a napi min. 4 literemre. Ez eleinte nem is volt -néhez mert úgy ittam a vizet, mintha feneketlen tó lenne a gyomrom.

2018. okt. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2. azt írja nem feltétlen, holott sok teje van mert napi 4 liter iszik ami RENGETEG folyadék (a normál adag duplaja).


Van összefüggés. Nyilván a baba is kell hozzá, de amikor én kevesebbet ittam pár napig, bizony a tejen is érezhető volt sajnos!

2018. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen igény szerint szoptatok.1 hónapos a babám.szeretnék megtenni mindent hogy minél több ideig legyen tejem.
2018. okt. 16. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:

2

Nekem a dokim mondta h a 4 liter az alap ha várandós vagy, ha szoptatsz.

Egy normál életet élőnek elegendő lehet a 2 liter, de én akkor is napi 3at ittam minimum. :)

2018. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!