Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttet, pár hónapos...

Újszülöttet, pár hónapos babàkat mivel fürdettek? Milyen gyakran? És minden fürdetés után krémezitek Őket? Mivel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
1 hónapos a babánk, kezdettől fogva lidlis fürdetővel. (Hippet akartam volna, de nem jutottunk olyan helyre ahol lehet kapni, majd ha ez elfogy), utána Hipp olajjal kenegetjük, masszírozzuk(kell). A gyógyszertári fürdetőben nekem az nem tetszett, hogy be kell vele kenni a babát, úgy kell beletenni a vízbe, és nem mertem a csúszós gyereket pakolgatni, így gyorsan vettünk egy másik fürdetőt.
2018. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

15 hetes a lányom


Gyógyszertárival


De az első rosszul tudja

Nem kell vele bekenno előre a babát.

A védőnő nevetve mesélte, hogy volt aki úgy csinálta, ne próbáljuk meg.

Kezenbeveszed a krémet és apránként kened a kiskádban.

Előtte forró vízzel érdemes külön egy nahyonb mennyiséget behígítani, én így pumpába töltöttem ( fórumon plvastam, jó tipp volt)

Így külön nem kell kenegetni, pár hetesen hámlott( ez túlhordott babáknál azokott lenni) akkor a hígítatlan filürdetőkrémmel kentem.


Minden nap, ugyanabban az időben !

2018. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
A gyógyszertári fürdető és társai kőolajszármazék, semmi pénzért nem kenném a babámra. Mi Weledat használtunk az 1. naptol fogva ( külföldön lakunk, a születése másnapján már otthon fürdettem ) első hetekben nem fürdettem minden nap.
2018. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekorvos javaslatára 2 hónapos koráig csak vízzel fürdettük a kislányunkat és most a kisfiúnkat is. Krémet csak ha száraz a bőrük akkor kentem rá, a La Roche Posay családnak az újszülött kortól használható Lipikar Baume-t. 2 hós kor után a gyógyszertári kevertet használtam és fogom most is. Lányom bőre nem száraz, nem érzékeny.


23 hós és 6 hetes Anyukája

2018. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
1es vagyok. Nekünk a védőnő mondta hogy úgy kell, szóval gondolom változó ki hogy ajánlja, nyilván nem én találtam ki. Minden esetre akkor se használnám, ha nem így lehetne, mert simán nem tetszik. Olyan mintha valami ragacsos trutymó lenne.
2018. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Gyógyszertárit magamra sem kenném, nem hogy egy pár hetes babára. Mindkettőt különböző natúr fürdetőkkel fürdettük esténként, eleinte minden másnap, ahogy mászni kezdtek, 5 hónaposan, onnantól naponta. Sosem kentem egyiket sem, szép a bőrük.
2018. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig a gyógyszertárit használtam. Én a saját kezembe nyomtam, felhabosítottam és úgy mosdattam meg a babám. Utána Gabi fürdetőre álltunk át. Krémezni nem szoktam, csak ugye a popsiját. Szép bőre van.
2018. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári fürdetővel. Esténként. Nem krémeztem. Igazából hintőpor sem kellett soha, mármint nem a köldök hanem a sima hintőpor, ki se bontottuk.

Olaj kellett néha a füle mögé.

2018. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Naponta. Babeval. Nem krémeztem.
2018. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!