Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet zöld az anyatejes...

Mitől lehet zöld az anyatejes babám kakija?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Valami rothasztó baktérium került a bélrendszerébe, kérd ki gyerekorvos tanácsát.
2018. okt. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Tejfehérje allergia jele
2018. okt. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Semmi baja nem lesz. Mit kell ijesztegetni csórit? Jó hogy nem azt írod h hús evő baci.

Az se mindegy hogy mit eszel... Ha céklát eszel akkor rózsaszínű lesz a tej, és a széklet sőt a vizelete is más színű lehet.

Két gyereket szültem, szoptattam/szoptatom és mindkettővel előfordult. Nem kell mindensza**al orvoshoz fordulni. :-)

2018. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Baktérium is okozhatja meg sok egyéb más dolog: tejfehérje allergia, tejcukor lebontási nehézség, sok első tejet szopott, túlette magát, fogzás, nátha, általad fogyasztott étel, ital.


Nem kell minden vacakkal orvoshoz rohanni, de egy telefont megér azért a dolog.


Azt nem írtad, hogy milyen színű pontosan, halvány vagy méregzöld, nyálkás-e, állaga milyen? Mióta ilyen?

Mennyi idős a babád?

2018. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 hónapos a babám.nem mindig zöld neki csak ritkán.inkább sárgákat kakil.az állaga kicsit keményebb tehát nem folyós.és igazából a mennyisége is kevés.én figyelek az étkezésemre viszont a napi egy kávémat és egy 3az1benemet tejjel iszom.nem tudom ez fontos e.és van hogy elég sokat eszik egyszerre 150-160g.olyankor egy kicsi vossza jön neki.
2018. okt. 19. 07:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt zöld, egész nap szép aranysárga, este meg mindig zöld volt. Kérdeztem én is a gyerekdokit, azt mondta az anyatej összetétele változik napközben és azért zöld.

Most már 1 hónapja tart a hozzátáplálás és kb. minden széklete más színű/állagú :)

2018. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok cukorban gazdag első tejet kap. Ha a pocija nem fáj, nincs tennivalód vele, majd beáll a kínálat-kereslet. Pocifájas esetén az ún. blokk szoptatást próbáld ki: azt a mellet add neki, amit legutóbb is, és akkor csere, ha kiürült. Így több zsírosabb tejhez jut, kevesebb elsőhöz.
2018. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a túlevéstől volt az enyémé néha zöldes...a sok cukros előtejtől. ha rendszeresen zöld, érdemes megmutatni a gyerekorvosnak. alkalmilag semmi rosszat nem jelent
2018. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!