Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisfiam állandóan...

7 hetes kisfiam állandóan sír, ahogy letenném csukott szemmel, vígasztalhatattlanul üvölt, mintha komoly baja lenne, akkor is, ha a kezemben semmi gond nem volt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A kisfiam hasfájós,mindig is az volt. Viszont egy hete egész nap csak kézben lenne, ha leteszem sírni kezd. Mindegy, hogy hova, hordozóba,székbe, stb. teszem, akkor is. Ha felveszem sem mindig sikerül megnyugtatni. A kezét állandóan rágja, cuppog rajta. Az alap éhes, fázik, pelus dolgokat kizártam.Napközben születése óta szinte semmit sem alszik. Tanácstalan vagyok, első babával, segítségem ebben nincs. Ez az ő korában normális, vagy konzultáljak orvossal, védőnővel? Kinek milyen tapasztalata van?

2018. okt. 20. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

*A kezét állandóan rágja, cuppog rajta.


Pedig vagy éhes, vagy kéne a cumi neki. Akkor csinálnak így, meg fogzáskor, de az még távolabb van..

2018. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Növekedési ugrás? Az enyém akkor csinálta ezt jópár napig.
2018. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Enni szoktam neki adni amikor ezt látom, de mikor már nem eszik, büfiztetem és egyből az öklét tömi be. A cumit pedig nagy ívben kiköpi, pedig eddig elfogadta.


Én is a növekedési ugrásra gondoltam, csak mivel első babám, elég bizonytalan vagyok, jó hallani mások tapasztalatát.

2018. okt. 20. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk a védőnő azt mondta hogy 2 dolog miatt tömik a kezüket a szájukba. 1: ha fáj a hasuk akkor is és 2: ha éhesek...
2018. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos eleget evett nem tidhatod mennyi az igénye találgatások mindig vannak de minden baba más. Add a cicit neki egyszer csak elég lesz neki. Vagy pedig a cumi és megnyugszik. Azért hívd fel a védőnöt én mondig vele konzultáltam akármi is történt otthon mindig jó tanácsokkal látott el.
2018. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti, hogy a helyedben csinálnék egy plusz adag tápszert, és odaadnám neki. Ha elfogadja, és beájul tőle,és alszik mint a bunda, akkor bizony ez a gyerek éhes. Ha kiköpi, és nem kell neki, akkor más a probléma.

De egy próbát megér szerintem.

2018. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most igazán jót bazsajotam 😊 elfog múlni ez egy ilyen korszak lesz jobb is .🤗

Ezt én tettem ki akkor .


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2018. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönöm. 😊

Olyan nagyon új még minden, de akkor megnyugszom.

2018. okt. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!