Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinálom a cumisüvegbő...

Rosszul csinálom a cumisüvegből etetést, hogy folyamatosan folyik a tápszer a cumi két oldalán 3 hónapos kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Próbálok pelenkát, előkét gyűrni a kis nyakába, de elveszi onnan mindig, játszik vele. Így megy minden a nyakába sajnos. Kicsi a cumi része talán? Vagy nem jól van megdöntve a kezemben a baba, vagy a szájában a cumisüveg? Köszönöm előre is!

2018. okt. 21. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen cumisüveget és mekkora méretű cumit használsz hozzá? Csak ezeken múlik szerintem. Ha kizárólagosan szopizott eddig, akkor a legkisebb méretű cumit rakd rá az üvegre, ne a korának megfelelőt.
2018. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, 2,5 hétig szopizott, azóta Avent Classic-ot használunk, mostanra a 3 lyukút. Tápszer pedig Milumil HA és AR keveréke.
2018. okt. 21. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem tudott az Aventesből enni, Mam-ot használunk, 2 lyukas cumival. 4 hónapos
2018. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túl nagy a lyuk a cumisüvegen, ezért folyik ki. Kisebbel próbáld meg.
2018. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egyéb gondja nincsen, akkor a cumi lukmérete a probléma. Csak marketingfogás a korral nagyobbodó lukméret.

Az én fiamnak gótikus szájpadja van, plusz a nyelve is le volt nőve. Nem tud megfelelően vákuumot képezni. 4 hónapos koráig szopizott, pótlás mellett. Csak azért eszik 2-es cumival, mert nagyon bukós/refluxos és a speciális tápszere nem jön át az 1-es cumin. Elmúlt egy éves, kb 3 hónapja tud úgy enni, hogy ne ömöljön mindenfelé a tápszer, de pl éjjeli evés miatt reggelre tiszta maszatosan ébred. Mi MAM cumit használunk (kompatibilis avent üvegekkel), kisfiam csak ezt fogadja el.

2018. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl nagy a luk és sokat szív le hirtelen az üvegből. Az én babám 4.5 hónapos tápszeres kb 2 hetes korától de 1 és 2 lukú cumija van mindkettőből probléma nélkül eszik . MAM egyébként. Szerintem próbálj meg kisebből adni neki.
2018. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Azért volt most 3-as Avent, mert antireflux tápszer nem jött át a 2-esen, főleg ha nem kezdte azonnal enni, hanem mondjuk 5 perc múlva, addigra totálisan "összeáll".


5-ös válaszolótól kérdezném, ha itt van még :) , hogy az avent cumi félgömb alakú tetejével is kompatibilis MAM cumi? MAM-ot fogok venni, eldöntöttem!!

2018. okt. 22. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi nekünk is ez volt a probléma és cumisüveget váltottunk. Nekünk a lansinoh vált be :) sokkal jobb és én is nagyon szeretem :)
2018. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!