Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit tanít/tanított meg...

Ki mit tanít/tanított meg 11-12 hónapos babájának?

Figyelt kérdés
Nem mászás,kúszás,felkapaszkodásra gondolok,habár az utóbbi is érdekelne,de inkább ilyesmire gondolok,hogy: Taps,pacsi, puszi...és játékos dolgokra
2018. okt. 22. 23:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted is majd rájön maga mindenre,előbb vagy utóbb? Mint ahogy ma az orvosok is mondják?! ( ahogy levan irva nekik...)
2018. okt. 23. 00:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. pohárból inni, kanállal enni. Bár ezek nem játékok.
2018. okt. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Vegye fel a játékot a földről ha eldobta, ha ivott vagy cumizott, de nem kell már, tegye fel az asztalra a kulacsot vagy a cumit, bármit. Ha szólok, hogy nem, próbáljon meg rám figyelni, nézzen rám. Ha akar valamit, igyekezzen mutatni rá, ne nyüszögjön. Inkább ezek és ezekhez hasonló dolgokat tanítottam neki. Azaz kialakult, nem ültünk le és tanultuk meg.
2018. okt. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tapsolást, pápázást utánzás útján tanulta meg. De a legtöbb ilyen dolgot is, mint a puszi, a simogatás, táncolás. Amit én is konkrétan tanítok neki: összepakolás, közlekedés( előlre nézzen, ne menjen le a járdáról) ilyesmik. És van egy csomó dolog amit utánzozna de kell benne segíteni, mint evőeszköz, pohár használat, fogmosás, mosakodás, kézmosás, sepregetés, porszívózás, öltözés vetkőzés ( mondjuk ez az utóbbi, bizonyos daraboknál már tuti jól megy)
2018. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A semmire nem jó, de őt szórakoztató dolgokat rögtön elsajátítja, pl: csip-csip csòka játék, csettint a nyelvével, a tükörképének kinyújtja a nyelvèt, indiánost játszik=szája elé teszi a tenyerét ès közben hangot ad ki, tapsol és tapsoltat, labdát dob, mikrofonba "beszél", ivás után azt mondja: áhhh, tologatja a kisautókat és berreg, bekapcsolja a tv-t (nem tévézik egyébként, de tudja, hogy működik) A hasznosabbak: csipeszt adogat teregetésnél, elpakol, villára szúrt ételt a szájába rak, minket etet. Most 13 hónapos kisfiú. Minden újdonság ragad rá, neki minden játék.
2018. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár az én babám még csak 9 hónapos de már sok mindent tanítottam neki pl küldjön puszit ,integessen táj táj....(ezt nem én tanítottam de még tudnám enni mikor csinálja) rengeteget nézzük a Minimaxot és szoktak menni ezek a gyerek dalok ..valamelyik nap énekeltek azt hogy Hej Dunáról fúj a szél..és el kezdett táncolni na nem szó szerint de rázza a kis popoját és hullámzik a pici teste hat nagyon aranyos 🤣🤣🤣❤❤ egyébként már el ketten tanítani arra hogy mit nem szabad mit hogyan kell használni. És ügyesen figyel majd utánoz. Az első válaszolóknak üzenet hogy a gyermek nem egy kutya de ettől még kell neki tanítani dolgokat korához megfelelő időben mert ezzel csak jot csinálunk!
2018. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!