Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szr anya vagyok ha nem fekszem...

Szr anya vagyok ha nem fekszem bent az egy hete s babámmal a kórházban?

Figyelt kérdés

Sajnos magas crpje miatt maradnia kell 31-ig.

Folyamatos vizsgálatok antibiotikum intravénásan nagyon megvisel ezt látni.

Én ittvagyok vele az anyaszálláson de sajnos kezdenek emiatt a kórházi bezártság miatt rajtam kijönni depressziós tünetek.

Sajnos olyan alkat vagyok aki nagyon hajlamos rá. :(


Mi 50 km-re lakunk innen a kórháztól és én minden nap inkább bejárnék csak ne kelljen itt bent aludnom az anyaszállóba..

A baba tőlem teljesen külön egy másik szobában van :(


A párom viszont hibáztatni engem ha hazamegyek akkor szr anya vagyok és csalódott lesz..

Holott már ő is kíván az egyedülléttől.

Én pedig azt érzem jövő hét szerdáig egy roncs leszek ha maradnom kell.

És a babának az tenne jót ha kiegyensúlyozott anyja lenne :(


Márpedig napról napra rosszabbul érzem magam és félek mire kiemgednek minket én kikészülök 😥


2018. okt. 26. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
67%
Én biztos nem hagynám ott a gyerekem, mert nekem kényelmesebb...
2018. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
68%

" És a babának az tenne jót ha kiegyensúlyozott anyja lenne :( "


Ezzel a szöveggel kizárólag magadat nyugtatod, tehát beteg a baba, és téged kell sajnálni?

Egyébként meg menj haza , csinálsz amit akarsz, minket nem érdekel.

2018. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
29%
Azt tedd amit jónak érzel. Attól hogy nem vagy vele 0-24-ben nem leszel sza r anya.
2018. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:

Hála istennek komoly baj nincs

A gyulladás lement

2018. okt. 26. 11:10
 5/67 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is menjél haza.

Annyira durva, hogy a férjed ilyeneket mond. Ès ö hol van? Miért nem marad ö bent?

Ha minden nap meglátogatod akkor azzal semmi baj nincsen.

Nem nem leszel szar anya. A gyerek egy ici picit sem érez belöle semmit. Ha 10 km-ra laknál akkor nem az anyaszállon lennél, és akkor sem lennél ott 10 percenként.

Egyébként az anyaszállot olyanoknak találták ki akik képtelenek minden nap bejárni a gyerekhez, és föleg nagyobb gyerekekhez, akiknek már bizony fontos, hogy az anya minden nap ott legyen...

2018. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
53%
2 hónapot voltam szules elott kórházban, hogy ne legyen semmi gond. Sírtam sokat mar a végen, de nem mentem haza csak mert rosszul voltam...
2018. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
49%
Ebben az esetben szerintem nyugodtan hazamehetsz, egyébként meg apa is bent lehet a babával, nálunk olyan is volt, meg olyan is, hogy éjszakára hazajöttünk, egy pár napos babának tök mindegy, hogy ki rakja tisztába, csak aki nincs ilyen helyzetben az szereti túlromantikázni az anyaságot, meg a kötődést.
2018. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
64%

Nekem biztos nem lenne egy nyugodt pillanatom sem otthon, inkább szenvednék a szállón.


Igen, ha már 1 hetesen a saját érdekeidet/kényelmedet nèzed akkor bizony nagyon szar anya vagy, a párodnak teljesen igaza van.


Mi lesz ha otthon lesz beteg, lázas lesz, megy a hasa, folyton hányni fog - elmèsz wellnessezni, mert a gyereknek kiegyensúlyozott anya kell?

2018. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
79%
Én bent maradtam vele amikor az én babám volt bent. Nem is volt kérdés, de senki másnak sem.
2018. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
73%

6 hónaposan kórhàzba került erős hasfàjással, hasmenéssel.Egy pillanatig nem volt kérdés, hogy ott maradok-e bent!(1 hétig széken aludtam)

3 évesen belenyúlt a konnektorba, költözéskor voltunk, egy konnektor volt szabadon hagyva, hàt beledugott egy övcsatot.2 napra megfigyelésen bent tartottak minket, EVIDENS hogy maradtam.


Te ezt mégis hogy a bànatba gondolod, hogy otthagyod a gyereked????

Nézz magadba, de kr.a gyorsan!!


Egy nyugodt pillanatom a mai napig nem lenne a gyerekem nélkül, pedig 9 éves màr.

2018. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!