Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos babám miért nem...

7,5 hónapos babám miért nem engedi magát elaltatni? Pedig tudom hogy álmos?

Figyelt kérdés
Eljön a szundi ideje és álmos dörzsöli a szemét nyűgös és sír.Csak ringatva tud elaludni de nem engedi magát elringatni kitekeri magát ordít és csapkod.
2018. okt. 26. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa, mozgásfejlődése van, jön a foga, túlfárad, sok a fény, sok a zaj, melege van, fázik, és még kismillió ok. Próbálkozni kell, és megoldani, ez a szülő feladata. Sok sikert
2018. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit ha korábban letennéd? Negyed órával. Lehet már nagyon fáradt. Próbáld meg betenni a kiságyba, hátha úgy elalszik egyedül. Menj ki a szobából.

Nagyobbik lányomat altattam mindig is, a kicsit próbáltam, csak függőleges helyzetben lehetett tartani, de ott sem volt jó neki, ahogy betettem a kiságyba egyből megnyugodott.

2018. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az èn gyerekem ha beteszem a kiságyba tépi a rácsvédőt, forog össze vissza, arcát a matracba nyomja ,hintázik a fénékével és hisztizik.Csodálkozom mikor mások csak úgy beteszik a kiságyba és elalszik magától.
2018. okt. 26. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg lefeküdni mellé, énekelni neki, vagy tegyél be babazenét.

Változtasd az alvás időpontját.Lehet változik a bioritmusa, vagy ritkábban fog napközben aludni.Tudod a napközbeni alvások száma csökken ahogy nő.

Az enyém úgy aludt, hogy eleinte 4x20 perc, aztán 3x30 perc, 2x1óra, most 16 hósan 1x2-3 óra.

6 hós koráig altattam ölben a fiam, de már 9 kg volt nem bírtam. Az ágyon kipárnáztam az egyik oldalt, másik oldalra feküdtem én, hogy ne tudjon elforogni.Nekem így sikerült.

Kísérletezni kell mert ahogy nő úgy változik minden.

2018. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!