Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok Dobó Ágnesről,...

Mit gondoltok Dobó Ágnesről, a szépségkirálynőről? Tetszenek nektek a babázós videói, amiben gyerekeit látja el, és ad tippeket pl. a Pampers pelenkákról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon intelligens és választékosan beszélő nő, és nagyon jól ellátja a pelenkás kisfiát, Natanielt.

2018. okt. 27. 01:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg idegesítő és beképzelt is. Ahogy beszél, el nem tudom hallgatni/nézni. Bár első gyerekes anyuka vagyok, nem nézek ilyen és hasonló "jótanácsos" videókat.
2018. okt. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is értelmes,ügyes nő.régebben követtem,bár az Igazanya cím nekem kicsit erős.. ma már senkit nem követek viszont, rám nem volt jó hatással. Mióta egy celebünk életvezetését se nézem,jobban vagyok. 😀 3 lányunk van,6 év alattaiak,csinálom ahogy én-mi gondoljuk jól,és már nem akarok ezeknek a vlogoknak megfelelni.


De egyébként ügyesen csinálja..

2018. okt. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Nataniel? O.o

Dobó Ági nem szimpatikus, nem ismerem a videóit, de most rákerestem. Ti tényleg adtok ilyenekre időt, ahol ez a nő bemutatja a fürdőt meg a szobát? :D

2018. okt. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Meg keleltt keresnem kiről van szó



Láttam

Pár videóját


Jó dolgokat mond, de affektál..

Furán tartja a száját beszéd közben

Idegesít

2018. okt. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem borzalmasan idegesítő és eszméletlenül nagyképű. Igazából bennem már alapvetően ellenszenvet keltett, hogy igazanya néven futtatja magát, bár ezt azóta már módosította, de akkor is. Nem az átlag hétköznapi anyukákat képviseli. Egyébként is olyan fura, hogy most a celebek között divat lett ez a vlogolás. Sok youtuber anyukát követek, bennük épp azt szeretem, hogy azonosulni tudok velük, legtöbbükre ráírsz és tök jót lehet dumálni, nem tv műsort gyártanak a youtubera, hanem tényleg azért csinálják, ami az egész videózásnak, youtubenak a lényege.
2018. okt. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Én alapvetően tartom magam olyan önallónak hogy ne egy masik random anyuka mondja meg hogy mit hogy jó csinálni. Mert kicsoda ő, valami gyereknevelési tótumfaktum?! Amúgy utálom ezeket "van egy kisgyerekem már tehát megmondom mit hogy csinaljatok anyák!" típusú youtubereket, mert nem értem mitől többek/jobbak mint a szomszéd Maris. Ennyi erővel hozzá is átkopoghatsz hogy mutassa meg hogy kell feltenni a Pampers-t mert te egyedül jótanacs nélkül nem tudod.
2018. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
MArha választékosan beszél... állandó szóismétlések, hatalmas közhelyek. Amit megírnak neki előre, az max választékos, de azt se tudja rendesen elmondani.
2018. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Sok hasonló vlogot nézek, de sajnos Ágiét nem szeretem. Idegesít, ahogy össze van fogva a haja és feszül a fejbőre, az affektálása és az is amit mond. De ha neked bejön, akkor nézd.
2018. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem tetszik, nem szimpi és reklám az egész.
2018. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Reklám és becsapás az egész. A férjével össze vissza csalták egymást, a pénzről szól az egész, ti meg el is hiszitek milyen szépen élnek.
2018. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!