Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves hason alvó gyermeked...

2 éves hason alvó gyermeked milyen pelenkát használ?

Figyelt kérdés
Eddig dm babylove-ot használt, de most hogy megújították minden nap kifolyik a pisi már éjszaka közepén, nappal is max 3órát bír... 14,5kg pocakos fiam van.
2018. okt. 29. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen méretűt adsz rá? Ha eggyel nagyobb számozásúra váltanál, lehet megoldódna a probléma. Fiam, mielőtt szobatiszta lett, nappalra 5-ös Pampers Pantsot kapott, estére 6-ost.
2018. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi is pampers pants-ez t hasznàlunk. Èjjelre is 5-öst, 14 kg.

Nem folyt ki, most pedig már ritkàn pisil bele.

2018. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Libero 6-ost használtunk.
2018. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hason alvó 2 éves a fiam, ha alváskor kifolyt a pisi, egy számmal nagyobbra váltottunk. Nekünk jó a pennys, nem folyik ki belőle semmi. Az új fajta dm-essel nekünk is volt baleset nappal is.
2018. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lupilut használunk, brutál mennyiségűt be tud szívni
2018. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Babylove 5ös méretet használunk, az új sokkal vékonyabb, sokkal kevesebbet bír... Kipróbáltuk a libero 5 és 6 méretben, sajnos mindkettőből kifolyt éjszaka a pisi, pedig átalussza a fiam az éjszakát, tehát éjjel nem iszik. A lupilut többen dícsérték, teszünk egy próbát. A pamperst nem bírja a bőre kipattog tőle. Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még tapasztalatok☺
2018. okt. 30. 08:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is lupilut. A LIDL-ben kapható csak. Kislányom van. Azóta nem folyik ki. Véletlen vettem én is.

Azóta csak ezt veszek. És olcsó is...

2018. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Libero up&go 6 másfél éves kora óta.
2018. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pufies pelenkát. Igaz a kislányom csak 12 kiló, de lefekvés előtt mindig bever 4-5 deci innivalót. Van egy 10 hetes fiam (tudom más), de a dm-es pelussal nappal is átázik. Régebben mi is használtuk, akkor nem volt gond, de mostmár sajnos nem jó....
2018. nov. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!