Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 nagyon erős pozitiv tesztet...

2 nagyon erős pozitiv tesztet csinaltam, ma reggel dokinal is voltam 3 mm petezsak latszodik fe meg nincs szivhang semmi 2 het mulva kell visszamennem. Biztosra vehetem a terhesseget?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos akkor, amikor megszülöd.

De komolyan.

Petezsákban sem mindig biztos, hogy lesz embrió.

2018. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
A 7. hét előtt felesleges dokihoz menni, mert nem lát semmit. 16 éves vagyok, gyermeknevelésnek a közelében sem vagyok még, de ezt a fontos infót már én is tudom. Pedig nem régóta olvasgatom ezt a topikot.
2018. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
En is kepbe vagyok ezzel de soha nem kesett es jobb idoben tudni mert igy legalabb tudok valtoztatni olyan dolgokon amit terhessegnel nem szabad csinalni es talan jogos a kerdes olyantol aki izgul es turelmetlenul varja a kis csöposeget
2018. nov. 2. 11:42
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, annyi biztos, hogy a perzsák jó helyen van, nem méhen kívüli, elindult valami. Ez a legtöbb, amit ilyenkor meg lehet állapítani. Nekem is ugyanennyi volt, de én ezért is mentem, mert könnyen lehetett volna méhen kivüli. Két hét múlva jó eséllyel lesz szívhang vagy szívcső pulzálás, az orvosok a szívhang megléte után írják rá a leletre, hogy élő terhesség, így ők onnan számítva kezelik biztosnak, ami neked van, az biztató eddig. Te olyan értelemben biztosnak veheted, hogy ha van olyan káros szokásod, pl. dohányzás, ami árthat a magzatnak, azt megpróbálod megszüntetni, illetve elkezdhetsz magnéziumot, magzatvédő vitamint, vagy szimplán csak folsavat szedni, ha eddig nem tetted. Az első állomás a 12. hét volt nálam, amikor már biztosabbnak éreztem, de teljesen biztos tényleg csak akkor lesz, amikor megszületik.:)
2018. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
#2, ha a hetedik hétig várok most tuti nem vagyok túl a félidőn. Ez egy szép elképzelés, de vannak olyan tényezők, amik boríthatják ezt a "szabályt", hogy mikor érdemes menni...
2018. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen epp ilyen karos szenvedelyekrol szeretnek letenni ezert szerettem volna minnel hamarabb tudni es h segiteni tudjak vitaminokkal h minden rendben legyen :) koszonom a valaszokat
2018. nov. 2. 11:52
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez mar boven indok arra h felhagyj a karos szenvedelyekkel, ha mar voltal olyan felelotlen h nem vedekeztel. Valoszinuleg baba lesz belole, szoval ideje letenni a cigit es piat.
2018. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Milyen felelotlen ... tervezett baba es mar honapok ota varunk ra es probalkozunk ! Ha nemtudod h mik a valodi indokok kimelj meg a kommentekrol
2018. nov. 2. 12:00
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Mar gyerek tervezesekor erdemes lemondani a karos szenvedelyekrol, es vitamint szedni is ajanlatos a tervezes idoszakaban....
2018. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Hónapok óta? Akkor hamarabb is letehetted volna már a bűzrudakat..
2018. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!