Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye szerintetek is adjak...

Ugye szerintetek is adjak neki estére lázcsillapítót?

Figyelt kérdés
4 hós kisfiam lázas. Kb 3 max 4 órája kapott germicid kúpot. Most megint elindult felfelé a láza 38,2 volt 20 perce. Már aludna, de ő sosem kel éjjel. Ugye adjak inkább most neki egy kis panadol baby-t, hogy éjszakára nehogy nagyon felmenjen?!
2018. nov. 3. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Azt hiszem azt lehet adni 3-4 óránként, ugye? Ha igen, akkor nyugodtan adjál neki még egyet éjszakára. De attól még nézni kell éjjel, mert simán felmehet gyógyszer ellenére is ám!!!!!!
2018. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ja, bocs, nem válaszoltam teljesen. Szerintem ne panadolt adj, hanem kúpot.
2018. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mindenütt azt írják, hogy váltakozva kell adni más-más hatóanyagú fájdalomcsillapítót.
2018. nov. 3. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Oltast kapott vagy beteg?
2018. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kapott most. Eddig semmi nem volt,sem köhögés, sem sírás, csak a láz.
2018. nov. 3. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem viselkedik feltűnően másként, én nem adnék
2018. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Mivel kicsi, így adnék, nem szoktam váltogatni a gyógyszereket, nurofen szirupot 3 napig adom, utána panadol szirup, ha továbbra is szükséges.
2018. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom már későn írok, de én ilyenkor nem adnék, főleg nem 3 órára germicid után. Éjjel inkább keltem és kaptak akkor kupot, nem ébredtek fel. De a germicidet mindig éjszakára tartottam, mert az a legerősebb, nap közben inkább nurofen.
2018. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!