Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik igény szerint szoptatnak,...

Akik igény szerint szoptatnak, hogyan helyezték el időben a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint minden nap kb. ugyanakkorra kéne esnie a gyümölcsnek is (délelőtt), és a főzeléknek is (délután), két szopi között. Az én lányom sosem eszik ugyanabban az időben... Ti hogy oldottátok ezt meg?
2010. jún. 25. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A délelőtti alvás után próbálkozok(mindegy mikor kel fel) mindig de egyenlőre semmit sem fogad el:))Csak a cici:)
2010. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem esett ugyanarra az időre. kb a délelőtt közepén kapott és kb a délután közepén, de soha nem az órát néztem, hanem a fejét,hogy éhes-e.

Csak a vacsi és később (amikor már rendesen ebédelt) akkor az ebédidőpontja volt fix. A többi nem

2010. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon próbáltam időhöz kötni az etetéseket,ahogy a nagykönyvben írva vagyon...de végül arra jöttem rá,hogy erőltetni se jó.Szóval az elején kiválasztottam egy délelőtti és egy délutáni időpontot,és cicizés után egy -két falásnyit kínálgattam.Később ezek az időpontok csúszkálva ugyan,de a fő étkezést jelentették nálunk.Ha nem kérte nem adtam,és később próbálkoztam,végül kialakult egy állandó időpont,amikor kedve volt kóstolgatni,és ezek az időpontok ugyan változnak,de meg találkhatóak.19 hónapos és még igénye szerint szoptatom,és szerencsére remek az étvágya.
2010. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6 hósan ebédre kapott gyümölcsöt, 8 hós koráig csak ez az egy szilárd étkezése volt.

Amúgy 6 hónaposan már nagyjából ugyanakkor kérte a cicit.

2010. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
haha. az enyémnek nem is kellett, nemhogy ugyanabban az időben.... 6 hós korik csak cicit kapott, utána kb. 2 hétig megevett mindent, amit kapott (alma, krumpli, brokkoli). aztán hirtelen nem kellett semmi. és 12 hós koráig csak cici meg gyümölcs (banán meg barack, semmi más), ill. sütőtök. ezeket ette meg. a húst, répát stb. kiköpte. aztán utána varázsütésre elkezdett enni, és most 18 hósan jó evő, majdnem mindent megeszik. 82 cm és 11 kilós kislány, szóval nem lett belőle baja, hogy úgymond nem evett rendesen.
2010. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, tehát nem kell olyan komolyan venni ezt a pontos időbeosztást:)

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 25. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!