Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni lelki mentális...

Szülés utáni lelki mentális problémáim pánikbetegségem miatt nyugtatókat kell szednem ami miatt abba kell hagynom rögtön a szoptatást Lelkileg hogy lehet túllendülni ezen?

Figyelt kérdés

Komolyodtak a gondok így kénytelen vagyok gyógyszeres terápiát alkalmazni.

Nagyon sok tejem van amit muszáj leszek elapasztatni.

Pedig a babám nagyon cicifüggő szinte csak ez nyugtatja meg így nagyon megvisel hogy el kell vennem tőle a legfontosabbat.

Önmagában nehéz megküzdeni ezekkel a hangulati zavarokkal de az hogy még ezt is el kell vennem tőle még jobban megvisel..


2018. nov. 4. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg nem unod magad? Keress már egy szakembert könyörgöm!


Mi a kérdés? Eleinte eleve kizártad, hogy szoptatni fogsz. Rengeteg nő nem tud valamiért szoptatni és tökéletesen egészséges gyerekük van. A baj az, hogy te magad nem vagy egészséges.

2018. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Ugy, hogy pofan vered magad es felallsz a padlorol!

Ha fontos a gyereked szedj olyan szert ami mellett lehet szoptatni! Orulj inkabb h van tejed meg enne is szegeny!

Mi az a gyogyszer amit szedned kellene?

2018. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Frontin

Atarax

2018. nov. 4. 19:46
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
És mi okozza a mentális problémád? Mitől jött ki a pánikbetegséged?
2018. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Fontosabb hogy tuleljetek a gyerekagyat

Mert ha megkattansz akkor megolheted a gyereked

2018. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Bírd ki gyógyszer nélkül. Nekem is brutál depresszióm és szorongásos rohamaim voltak, kaptam szintén Frontint mondván az a kisebbik rossz. Aha.. Nekem a gyerekem végül fontosabb volt. A depresszió és a pánikrohamom pedig hosszabb idő alatt ugyan, de elmúltak sima terápiával is. A gyermekágy első néhány hete brutális, első gyerekkel minden pokoli nehéz. Nem vagy egyedül és jó ha azt is tudod, hogy mindenki kilábal belőle. Te is ki fogsz.
2018. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Sajnos a családom sem támogat..

A párom azt mondta én dilihazba megyek ő meg hozza az anyatejet majd mástól..

2018. nov. 4. 19:56
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

A tapszert ilyen esetekre találták ki tobbek kozott...millio gyerek nol fel vele és éli le szinte betegség nélkül az életét (pl én..).

A babadnak nem az fog artani hogy nem cicizhet, hanem hogy egy idegroncs az anyja, amit tetéz az apuka hozzaallasa és a csaladi legkor.

1.) Engedd el a szoptatast

2.) Mond meg a ferjednek hogy vagy elkoltozol vagy megprobal tamogatni!

A babadnak nem cicire van szuksege hanrm az anyjara. Ugyhogy kapd ossze magad :) meglatod tapszer telepocak cumi. Moka es kacagas. Szoptatos, ket anyatejes baba anyukajakent mondom: nem a cicid tesz anyává :)

2018. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszem el, még mindig nem vagy kitiltva?
2018. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Én meg azt nem értem, hogy ilyen háttérrel mi a francnak kell már családalapításon gondolkozni. Mintha kötelező lenne.
2018. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!