Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltástól kialakulha...

15 hónapos oltástól kialakulhat pattanásszerű piros folt a gyereken? Van közepe és olyan fél cm átmérőjű piros udvara van.

Figyelt kérdés

A hátán van és csak ez az egy van a testén, még hála Istennek. Pattanásnak indult, de már körülötte piros.

Bocs de csak így tudtam megfogalmazni.


2010. jún. 25. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem feheres-sargas a kozepe? Nem faj neki ha hozzaer?
2010. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
inkább csak sárgás a közepe, de csak ha közelebbről megnézi az ember. elsőre piros az egész.
2010. jún. 25. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el vele az orvoshoz, nehogy staphylococcus legyen, mert attol nagyon nehez megszabadulni, mi atestunk tobbszor is rajta. Persze nem akarlak ijesztegetni, mert igy latatlanban nehez megmondani mi is az, csak elsore nekem ez ugrott be. Bar az sokkal "gennyesebb" dolog. Azert Baktroban kremmel bekenheted neki, es ragaszd le amig ki nem fakad vagy el nem mulik, mert ha az amire en tippeltem, akor a fertozest tovabb viszi az egesz testere.

Jobbulast!

2010. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!