Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar állandóan aludni...

Miért akar állandóan aludni az 1 éves lányom? Engem nagyon megijesztett. Ha fogom akkor is elalszik a kezemben. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mit jelent ez pontosan? Miota tart ez? Mennyit, es mikor aludt? Lehet, bujkal benne valami.
2018. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit takar az állandóan szó, de ha tényleg állandóan, akkor hívd fel az ügyeletet!
2018. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ma reggeltől ilyen. Ha sétáltunk akkor is mindig felvolt és nézegetett de ma aludt akkor is. Fel van kb 1 órát utána alszik.. Utána megint fel van egy kicsit és megint alszik
2018. nov. 5. 20:44
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Írj bővebben!!!! Csak ma? Vagy tegnap is, tegnapelőtt is, vagy egy hete is? Nagyon nem mindegy.

Tényleg írd le mióta tart ez, mert így itt ennyi információ alapján, amit ide leírtál, senki nem tud érdemben válaszolni. Mondjuk esetleg annyi: ha csak ma, akkor kifáradt, vagy ahogy előttem írták, betegség bújkál benne. Mérd meg a lázát. Holnap vidd el a háziorvoshoz.

Ha napok óta aluszékony, akkor mindenképpen ügyelet, kórház. Mindig azt írom, jobb félni, mint megijedni.

De írj, mióta tart, mert ez a lényeg!

2018. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Látom, közben írtál. Figyeld, ha nem változik holnap sem, akkor mindenképp vidd orvoshoz.

Elfáradhatott. Te is megijesztettél így ismeretlenül is, azért írtam litániát.

2018. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szoval fent van egy orat, utana mennyit alszik?
2018. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapott mostanàban oltàst, vagy nem verte be a fejèt? Nem juott hozzà gyógyszerhez, mèrgező növènyhez? Esetleg betegsèg bújkàl benne? Mindenkèppen minèl hamarabb orvishoz vinném.
2018. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kb 2 óra. Volt már több is és kevesebb is.
2018. nov. 5. 20:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Voltatok dokinal? Egy verkep lehet jo lenne, a szivevel minden rendben??
2018. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk orvosnál. A szivével minden rendben.
2018. nov. 5. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!