Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyek 5...

Milyen ajándékot vigyek 5 hónapos kisfiúnak babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Ami azért hasznos is

2018. nov. 7. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Zorgos babakonyv, akarmilyen kis jatek.

Az ajandeknak miert kell hasznosnak lennie ?

2018. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem kísérelnek meg olyat valasztani ami hátha nincs neki. Inkább vennék tavaszra egy helyes gatyót vagy pulcsit, anyának egy csomagnpelust vagy torlokendot hozza...ez mindit fogyoeszkoz nem lehet vele mellé lőni. Ha mindenképp játékot vennél vegyél egy jó minőségű játékautót, úgy tapasztaltam fiús házaknál abnól sosem elég
2018. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Masodik , ez annyira szubjektiv... honnan tudja milyen pelenkat hasznalnak ? Es milyen torlot ?

Nem ertem, hogy ajandek egy pelenka? A felnőtteknek sem viszunk wc papirt.

Én például nem szerettem ha ruhát kaptunk, mert sosem tetszett, vagy nem az évszaknak megfelelő volt. Pont jött egy barátnőm mikor 5 hónapos körül volt a fiam, hozott egy nagyon vastag kötött pulóvert. Egyszer sem tudtam ráadni, annyira vastag volt , hogy a lakásban értelemszerűen meleg, és kivinni sem tudtam benne mert rá sem ment a kabát + az meg már nagyon meleg lett volna. Amire kabát nélkül tudta volna hordani , addigra meg már kinőtte. Adhattam el, címkésen ruhacsomagban fillérekért. Úgyanígy jártam amikor az írországi barátnőm küldött egy vastag kantáros nadrágot, ír gyapjúból, azt sem tudtam ráadni Ugyanezen okok miatt. Viszont amikor játékot kaptunk annak mindig nagyon örültem, nekem szinte alig kellett játékot vennem. Én sokkal hasznosabbnak találtam, ezzel is spórolok , nem kellett venni.


Ha valaki nekem hozott valamit akkor meg örültem nagyon süteménynek, édességnek, vagy akár egy cserepes virágnak.

2018. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pl.: fürdőjáték tuti siker.

Akkor is, ha jelenleg üvölt is a fürdetéstől. Nem lesz mindig így.

2018. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Az én kislányom is 5 hónapos. Aminek én örülnék és hasznos lenne:


Babakönyv

"Foglalkoztató plüss" [link]

Vagy bármilyen kis csörgő, játék



Aminek nem örülnék:

Pelenka (mert mindig mikor kaptunk másoktól, már nagyobbat hordott és így most adhatjuk el őket)

Nagy plüss maci, ami csak foglalja a helyet és porosodik

Babaruha (ezzel nem lenne bajom, csak ezt sem kérdezték meg, hogy mire lenne szükségünk. Kaptunk egy két részes pizsama szettet, amiből amint felemelném, kint lenne az egész dereka szegénykének)


+biztos van olyan dolog, ami jól jönne neki, de nem tipikusan "5 hónapos babának való" ajándék. Én például nagyon szeretem a mintás textilpelusokat, ha látok valami szépet, mindig megveszem, kellene még egy cumisüvegtartó, vagy örülnék egy olyan kiságyra akasztható tárolónak.

Érdemes rákérdezni😊😊

2018. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Van az a két babakönyv, a Vonalak meg a Formák. Fekete-fehérek, és látássegítő hatásuk van. Sok anyuka keresi, mi is megvettük.

Avval nem lőnél mellé.

2018. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ezek hasznos válaszok voltak, mindenkinek zöld kéz
2018. nov. 7. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
2es vagyok. Kosz a lepontozast. En spec haromn ismerosomtol is pelenkat kaptam...orultem neki mivel vettek a faradtsagot es olyat vettek amik jo minoseguek (pampers libero) igy kiprobalhattam.tobbfelet es tenyleg nem egy 635. Par zoknit mev fa puzzletnkaptunk... azt hittem divat pelust vinni ajandekba. Ugy latszik tevedtem
2018. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem a babának vennék, hanem inkább a szülőknek valamit. Eddig örültek, mikor inkább nekik vittem, mint hogy megvegyem a 125. játékot, amit kézbe vesz 3 percig. Pelusból meg nem tudom, mit használnak/milyen méret, plusz van, aki moshatót használ.
2018. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:

Köszi az ötletet 6-os válaszoló, a vonalakat meg is vettem a kislányomnak:) szerintem tetszeni fog neki. Én is ajánlanám a kérdezőnek ajándéknak. Libriben 1500 ft.

2018. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!